Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált/hosszú kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált/hosszú kapcsolatból kilépett nők! Ti hogyan kezdtétek újra, a nulláról?

Figyelt kérdés
Én most váltam el és egyszerűen még semennyire nem látom a kiutat. Mennyi idő regenerálódni? Hiába tudja az eszem, hogy más lehetőség már nem volt, összetörtem. Gyermekünk még nem volt.
2018. jan. 7. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én most tervezek kilépni egy mérgező kapcsolatból,de nem megy.Örülj,hogy a nullán vagy,nem pedig minuszba.Sírd ki magad,találkozz sokat a barátaiddal,törődj magaddal.Szeresd magad.
2018. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ugyanígy voltam én is. Évekig képtelen voltam lépni, már tényleg azt hittem sosem fogom megtenni, amikor egyszer olyat tett, amin annyira elborult az agyam, hogy nem nyugodtam, amíg el nem költözött. Most meg, amikor a válást is kimondták teljesen megtörtem..pedig már örömöm nem volt rég mellette.
2018. jan. 7. 14:05
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha negatívan látod a dolgokat épp, akkor nyugodtan sírni, szomorkodni, máskor viszont pozitívan tekinteni előre!

És légy türelmes magaddal!

2018. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Miért váltatok el?

Hány éves vagy?

2018. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia! Átérzem a dolgot nagyon, 4. éve váltam el én. Valóban nagyon nehéz volt utólag igaz mai napig azt mondom, jobb hogy így alakult. Igazából nem szabad úgy látni, hogy a nulláról. Hosszabb távlat alapján van az a mondás, ami nem öl meg az megerősít. Utólag leszűröd a tapasztalatot, bár ez idő lesz mind. Lehet érdemesebb ilyenkor egy kicsit magadban lenni és az ember fejben helyre tudja tenni a dolgot. Nálam ez sikerült mondjuk. Gyerek nálunk se született.
2018. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

5# vagyok.

Ilyenkor nem úgy kell felfogni, hogy megállt az élet, újra kell mindent kezdeni. (Tapasztalat alapján mondom)

Legrosszabb így felfogni, más nem marad csak az önmarcangolás. Valóban nehéz de ha úgy veszed magad is megmondod hogy így már nem mehetett tovább. Azt kell nézni, hogy az élet megy tovább.... nem véget ér és újat kell nyitni, folytatódik.... 35N

2018. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nehezen.Egy hosszú kapcsolat vége, válás, olyan, mint a halál. Meghalt a kapcsolat, ami valamikor működött, már nem fog. Sirasd meg, temesd el, és kezd el apró örömöket keresni. Hülyén hangzik, de nekem bevált. Nem kell hosszú távra tervezni, majd alakulnak a dolgok.

Egyénfüggő, hogy mennyi idő. Ha nem hosszú is, de annak tűnik. Nem olyan mély ez a gödör, mint amilyennek most látod.

2018. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Örülj neki hogy sikerült egy rossz kapcsolatból kilépned. Nagyon sok hülye nő csak szenved a rossz kapcsolatban ahelyett hogy lenne egy kis esze és lépne. Nincs gyerek ez önmagában főnyeremény. Miből akarsz regenerálódni, gyomorrontást kaptál vagy mi? Nem értem miért törtél össze nem azt mondták hogy végstádiumos beteg vagy hanem hogy kaptál az élettől egy újabb esélyt hát élj vele ne siránkozz. Komolyan mondóm nektek semmi nem jó.
2018. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nyilván ezeket az ész érveket én is tudom és nem akarom olyannak beállítani a dolgot, mintha nem lett volna már egy nagyon hosszú előzménye, de sajnos az élet nem ennyire fekete és fehér. Én ilyenkor hajlamos vagyok a rosszra kevésbé emlékezni, mint a jóra. Egyik pillanatban fizikálisan fáj, aztán megnyugszok. Hullámzik.. egyébkent 17 éves korom óta vele voltam, most leszek áprilisban 30.
2018. jan. 7. 15:58
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Jézus, 30 évesen itt siránkozol? Én meg azt hittem 50 fölött vagy de még a legszebb női kort sem nagyon érted el.

Amúgy meg pont annyira fekete és fehér amennyire azzá teszed. Gyakorlatilag a legszebb éveid vannak még előtted ez ennyire fekete és fehér.

2018. jan. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!