Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy baleset következtében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy baleset következtében csupa sebhely a testem. Azt hiszem, hogy ez nem állhat a szerelem útjában. Naív vagyok?

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 10:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy naív. Szerintem sem akadály. Azt el tudom képzelni, hogy van akinek kizáró ok ( legyen az ő baja), de az emberek nagyobb részének nem gond.
2018. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Engem biztos nem zavarna, hisz nem tehetsz róla :) Ezzel szemben viszont mondjuk a túlsúly taszít, az ellen bármikor lehetne tenni.
2018. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Ha már van valakid, és szeret, biztos nem fogja zavarni, evvel együtt fog elfogadni.

Ha meg keresel valakit, és Téged zavar, mondd el neki előtte.

99% hogy nem lesz probléma.

2018. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy naiv, engem sem zavarna.
2018. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagy naiv, söt. Erröl pont tavaly olvastam egy nagyon erdekes pszychologiai tanulmanyt. Föleg ferfiak eseteben igaz, hogy a sebhelyek tudat alatt sugalljak, hogy "erös" vagy, tulveszeltel dolgokat es tudsz küzdeni. Ezek meg fejlödestörteneti ösztönök. Nök eseteben valtozo. Magas önbizalommal rendelkezö ferfiak (vagy olyanok, akik dominans partnerre vagynak) altalaban vonzonak tartjak. Kiegyensulyozatlan es alacsony önbizalommal rendelkezö ferfiak pedig visszataszitonak tartjak.

Az arcot erintö, begyogyult, de maradando sebhelyek hatasat vizsgaltak.

2018. jan. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
8%
Nekem mondjuk nem tetszene, de nyilvan ruhaban randizol, tehat nem tunne fel azonnal, szoval fogalmam sincs, mit reagalnek, ha meglatnam egyszer csak. Attol is fugg, mennyire sebes, ha csupa voros az egesz, pl egesi serules, az lehet taszitana, de ha mondjuk motorbaleseted volt vagy hasonlo es van 1-2 vagas vagy ilyesmi, az lehet nem zavarna annyira.
2018. jan. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
#6 Nem kívánom neked, hogy egyszer ilyen baleset érjen, senkinek nem kívánnám, de ha ilyen sebeid lennének, majd olvasd vissza a kommented. Biztos jól fog esni.
2018. jan. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Autóbalesetem volt, de kirepültem a szélvédőn úgyhogy nem 1-2 vágás... Úgy is írtam,hogy "csupa sebhely". Szinte mindenhol van. Az arcomon 2 kissebb és halványabb van,azt sminkkel el tudom tüntetni.
2018. jan. 12. 11:02
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem, valószínű nem zavarna. Páromon is van pár égésnyom, komoly, nagy műtétnyomok. Kicsit parázott, de én nem egy tökéletes testet kerestem, hanem egy ember, egy nőt, akit szeretni tudok. Ezek a hegek, sebhelyek egyáltalán nem befolyásoltak.
2018. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Számomra nem jelentene problémát.
2018. jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!