Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért hiszi azt sok nő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt sok nő, hogy egy elvált férfi gyerekkel ugyanolyan, mint egy agglegény?

Figyelt kérdés

Ezer ilyen kérdés van, és az életben is ezt látom.

A nőci naivan azt hiszi, hogy az elvált ember, akinek van gyereke, az pont ugyanolyan, mint egy "priusztalan" agglegény.

Aztán pár év együttélés és egy közös gyerek után jut eszébe, hogy nem akarja, hogy köze legyen az exéhez, szóba se álljanak, a gyereke az idegeire megy, és ki van akadva.

Az is vicces, mikor látja, hogy az exét otthagyta a xarban egy pár hónapos babával, 5 éve le se tojja a saját gyerekét, de azt hiszi, hogy a közös gyereknek jó apja lesz.

Azt se értem, hogy miből gondolják, hogy a házassága kizárólag az ex miatt ment tönkre. Aztán meg panaszkodik pár év múlva, hogy boldogtalan mellette.

Miért hiszik a nők még mindig, hogy ez így működik?



2018. jan. 15. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nemtől függetlenül vannak emberek, akik szeretik a dolgok könnyebb végét megfogni. :)
2018. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
És te miért általánosítasz? miért sorolod egy kalapalá az összes nőt , és azösszes elvált férfit?
2018. jan. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2#

Emeld ki, kérlek, hogy hol írtam olyat, hogy mindenki ugyanilyen?

Sok nő= nem mindegyik, de releváns létszámban.

2018. jan. 15. 17:15
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nem kéne gyerekes férfi, pont ezért. Nem akarok elszakítani egy gyereket az apjától, de én akkor se bírnám elviselni, hogy ő miatta még kénytelen jó pofizni az exel - mert kénytelen. Ha pedig magától sz.rná le a gyerekét, akkor azért nem kéne, mert nyilván olyan is.
2018. jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk lehet, hogy azért mert én is egy elvált anyuka vagyok, de úgy gondolom, hogy az a nő aki nem gondolja át, mit jelent egy apával kapcsolatban lenni, naiv. Az ő számára mindig is a gyerekei lesznek az elsők, és ez így van rendjén. Magam ábrándulnék ki belőle, ha azt látnám hogy nem ragaszkodik a gyerekéhez/gyerekeihez vagy csak játszmázásra használja őket az exe ellen.


Mivel nekem is van gyerekem és szeretem a gyerekeket, én nagyon örülnék egy elvált apuka társaságának, de sok olyan jel van amiből le lelhet szűrni, hogy az elvált férfiak mely csoportjához tartozik. Ha folyamatosan sározza nekem az exét, az már rossz jel. Ha ő csalta meg a nőt, az még rosszabb. Ha még nem tette túl magát az exén és még visszasírja, és engem csak pótléknak akar, az sem jobb. Az a jó ha lezárta, túllépett rajta, normális a kapcsolata velük és én tudomásul veszem hogy neki mindig a gyereke lesz az első ahogy nekem is az enyém. De attól még egymásnak jelenthetünk nagyon sok mindent. A szeretet ugyanis nem kizárólagos hanem megosztható.


Hála Istennek vannak nagyon normális elvált férfiak is.

2018. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5#

Azt vettem észre, hogy a nőkkel van inkább gond.

Sokan egyszerűen nem képesek felfogni, hogy attól, hogy nem vele él, még van egy gyereke, és felelős érte. Sokkal jobban el tudják fogadni a férfiak, hogy a párjuknak gyereke van, pedig ők még együtt is élnek vele.

2018. jan. 15. 17:43
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, te melyik bolygón, vagy milyen környezetben élsz, de 30-as IQ-szint fölött szerintem senki nem hiszi azt, hogy egy elvált, gyerekes férfi ugyanolyan, mint egy agglény.......
2018. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, kérdező, bennünket gyűlölt a nevelő apánk, bár együtt élt velünk, hiszen nem volt választása, édesanyám járulékos részei voltunk.

Anyukám mindig jóban volt az ő gyerekeivel, bármit vett, mindenből úgy hogy mindegyikünknek jusson, az ő gyerekei szerették is anyut, szívesen beszélgettek vele, jöttek hozzá ha az apjuk nem volt otthon akkor is.

2018. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
Mert azt gondolja sok nő hogy egy elvált pasi gyakorlottabb az életben, a szexben és a gyereknevelésben. Szerintem pedig éppen fordítva van, az ilyen pasi megbukott.
2018. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülyék, agyatlanok. Aztán amikor szidják az exet nonstop, még saját magukkal is elhitetik, hogy ez nem gyűlölet részükről, hanem ők valaminek az áldozatai... :D Én már nem is állok le ezekkel a hancúrmacákkal vitatkozni, mert nem éri meg. Ahol nincs agy...
2018. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!