Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megtörténhet hogy ok nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörténhet hogy ok nélkül elveszik a fiam az első tárgyaláson?

Figyelt kérdés
Gyermekelhelyezési perünk van a volt párommal én vagyok az apa!Ő felhívott 5.19-én hogy a közös fiunk (3éves lesz egy hónap múlva)hozzam el tőle ezt megtettem és most nálam van a gyerek!Neki van egy lánya is (ötéves)!Munkáját felmondta a biztos családi fészket elhagyta és nála nem a nagymama figyelne a gyerekre!Az első tárgyaláson dönthet úgy a bíró hogy azonnal adjam át a gyereket?Vagy lesz lehetőségem bizonyítani az igazam?
2010. jún. 5. 11:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy, de ha valóban szeretnéd, hogy a kisfiad hozzád kerüljön, akkor harcolj meg érte. Fellebbezzél ne hagyd annyiban. Úgyis környezettanulmányt végeznek nálad és nála is, hogy a gyermeknek hol lenne a legjobb helye.
2010. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ne nagyon reménykedj.Nem mindenhol végeznek környezetttanulmányt,és az sem ér semmit. Egyedül attól függ,hogy a bírónő mennyire nőpárti. Lehet,hogy meghallgatja az érveidet,(bár ez sem biztos),de a döntésnél nem biztos,hogy figyelembe veszi.

Legalábbis mifelénk így van. (Bács-megye)

2010. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért írjátok mindig azt, hogy bírónő? A mi tárgyalásunkon férfi volt.
2010. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem is férfi lesz a bíró!A gyerek nálam van most is mert felhívott hogy hozzam el!Az a kérdés az első tárgyaláson elveheti e a fiunkat az anya vagy vizsgálódnak előbb!Ha vizsgálódnak akkor már nem lesz baj mert a helyzet egyértelmű én az első naptól félek
2010. jún. 5. 12:02
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért kell minden mondat után felkiáltójelet tenni?
2010. jún. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
megszokás
2010. jún. 5. 12:27
 7/15 anonim ***** válasza:

szia,az első tárgyaláson nem fog történni semmi.

elmondja ő is meg te is röviden az életeteket,amióta együtt vagytok mik történtek.blablabla.

függ attól is az anyuka mit szeretne??

ha ő azt mondja kéri vissza a gyereket,problémái voltak,de megoldotta,sajnos neked át kell adnod!

Tök mindegy milyen nemű a bíró,olyan anyának is visszaadják a gyerekét,aki mondjuk már egyszer papiron lemondott róla.de ha nálad is marad a gyerek,az anya bármikor kérheti hogy változtasság meg a döntést mert rendbejött az élete.

az anyuka mit szeretne???

nem akarja nevelni a gyerekét?

2010. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
az apukák sajnos vagy nem sajnos háttérbe szorlunak ilyen ügyekben,vagy nem tudom h írjam.egy anya lehet a legmocskosabb legaljasabb akkor is övé a gyerek.nekünk is volt gyermekelhelyezési per.
2010. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
az első napon biztos nem kell átadnod.de ird meg hogy az anyuka mit szeretene!
2010. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ő nálam hagyná de a megfelelési kényszer miatt nem teszi ezt. pedig ő is tudja hogy nálam jobb helye van.Azért is adta ide lassan 3hete.
2010. jún. 5. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!