Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálam az első terhességem...

Zsuzsa8 kérdése:

Nálam az első terhességem alatt sok magzatvízet állapítottak meg amiért le is csapoltak. Kórházban is tartottak szülésig. Szeretnék másik babát de félek hogy még egyszer megtörténhet. Történt már ilyen veletek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudtam, hogy csapolni is szoktak ilyen esetben!

Nekem sok volt a magzatvíz, de terhességi cukorbetegségem is volt mellé!

Azt mondták a kh-ban, hogy a cukros kismamáknál fordul elő többnyire a sok mvíz! Nem volt neked is?

2011. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én terhességi cukorral feküdtem bent, és az egyik szobatársamnak pedig kevés volt a magzatvize, azért feküdt bent. Minden nap kapta az infúziót heteken keresztül. Neki a másik terhességénél semmi ilyen problémája nem volt, teljesen rendben zajlott, csak itt volt kevés a magzatvize, amire végül is nem is találtak magyarázatot. Ez a babája is egészségesen született. Úgyhogy nem törvényszerű, hogy a másodiknál is problémás legyen a terhesség. Szerintem bátran vágj bele! :) A kistesó fontos a gyereknek.
2011. ápr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is sok a magzatvizem,de nem vagyok cukros,nincs fejlődési rendellenessége a kicsinek sem,nem tudják az okát.Le nem csapolnak,meg sem említette a dokim,pihennem kell sokat,mert a méhem nehezen viseli a sok terhet,és keményedek.3 baba lesz egyébként,az előző kettővel nem volt ilyen problémám.

34 hetes vagyok jelenleg.

2011. ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm az eddigi válaszokat.Nálam 32 hetesen csapolták le a magzatvízet nem állapítottak meg semmilyen rendellenességet szerencsére ez a jobbik eset.Egészséges gyerekem lett,aki már 6éves.Akkor azt mondták nem tudni mért van ez de nem tudják megmondani előfordul e majd ez legközelebb is.Ezért félek,meg azért is mert 37éves leszek.
2011. ápr. 14. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!