Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet bizonyítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet bizonyítani a válás során a dolgokat?

Figyelt kérdés
Válófélben vagyunk és most azért fog harcolni hogy elvihesse a kétéves lányomat mindig ha láthatás van mert egyelőre csak az én lakásomban láthatja. De ő rendszeresen drogozik és a kapcsolatunk alatt engem is sokszor bántott. Ha elviszi Mirát belehalok, ki tudja mi lesz ott. Amúgy nem egy lepukkant csöves jól keres jól szituált de nagyon bipoláris szerintem orvosra van szüksége. Hogy tudom ezt elmondani vagy bizonyítani?
2018. jan. 17. 14:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább tanúkkal. Ha rendszeresen drogozik, az könnyen kimutatható. Ha súlyos pszichés zavarai vannak, azt pedig egy pszichológus észre fogja venni.
2018. jan. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Arról van látlelet, amikor téged bántott?

Egyébként két éves gyereket alapból nem vihetne el. De később se kéne kettesben lenniük, semmilyen idős korban se.

2018. jan. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van látlelet arról, hogy téged bántott?

Van papír arról, hogy bipoláris? Vagy csak te gondolod hogy az?

A drogot egyébként egy vérvétellel egyszerűen ki lehet mutatni, ill. egy házkutatással, hogy van-e nála (aki rendszeresen tolja, annál gondolom van otthon)

2018. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Latlelet sajnos nincs. Terhesseg alatt is tobbszor megutott, de akkor meg plane feltem, hogy utcara kerulok, nem volt senkim, semmim. Volt olyan hogy masok elott utott meg, tanuk vannak ra, ok tanusithatjak. A bipolaritas szerintem egy szakorvosnal hamar kiderulne.
2018. jan. 17. 16:33
 5/5 anonim ***** válasza:
A mentális betegségeket a gyermekelhelyezési per során a kirendelt/fogadott szakértő simán felkutatja. Nálatok nem volt ilyen?
2018. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!