Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Egy éve elváltam, a férjemmel nem működött a szex, impotens lett. Találtam valakit, és elváltam. Nem vagyok büszke a tettre, de nem bírtam tovább, szükségem volt arra h nőként kezeljen valaki. A gyerekem közölte most, nem tudja feldolgozni, és nem akar egyelőre velem kapcsolatot.Felhívtam exemet, hogy valahogyan segítsünk a helyzeten, mert a gyerek szenved (amúgy lány és felnőtt már), erre az exem közölte ez miattam van, mert én képes voltam felrúgni a házasságot a szex miatt. Ha ezt közvetíti a gyerek felé, akkor nem csoda ha nem beszél velem:( Szerintetek mit tegyek?
2018. jan. 17. 21:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
22%

Neked dereng valami ebből, Kérdező: jóban-rosszban, egészségben- betegségben?!

A jó, meg az egészség megvolt.

Amikor jött a rossz, és a betegség, te le is patttantál egy újabb jónak és egészségesnek tűnővel. Csak nehogy ő is megbetegedjen....

2018. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
62%
Asszonyállat?! Na de, Achilles..:) a többivel egyetértek.
2018. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%

# 11


Bocs, de az nem betegség, hogy 6 évig nem okoz orgazmust a feleségének, hanem szimplán önzés.

2018. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem kell itélkezni mert nem tudjuk a körülményeket és a hozzáállást. Az egyperces orgazmus az nem impotencia. Ha mindent megtettek mindketten azért hogy legyen kielégítő szex és mégsincs akkor nem kellett volna elhagyni hanem keresni alternatív megoldást.

Ha viszont a férj lesz@rta hogy az asszonyak milyen igényei vannak, és csak magával törődött illetve semmit nem tett a probléma megoldására akkor érthető volt a döntés.

De a kérdeésre is válaszolva:

A gyereknek el kell mondani őszintén mi történt, persze a korának megfelelő tálalással.

Ha nem érti meg akkor majd meg fogja ha felnő.

2018. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
(Legalábbis nem lehet gyakori jelenség, hogy egy férfi keze meg a nyelve is impotens.)
2018. jan. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves a lányod ? Milyen jogon szól ebbe bele ? Persze nem mondanám el hogy az apja egy nagy nulla az ágyban,de azért azt érzékeltetném hogy majd akkor dumáljon meg legyen nagy arca,ha majd neki is lesz valami gondja a házasságában,aztán majd rájön.Nem akarnék vele kapcsolatot én se,ameddig észhez nem tér,főleg hogy már nem 5 éves.Ismerek hasonló esetet,ahol az elvált nőnek titkolnia kell ha van partnere,mert a kb. 30 éves gyerekek nem bírják elviselni hogy nincsenek már együtt a szülők évek óta,és a nőt hibáztatják.Csináld azt ami neked jó és kész,jó hogy nem majd egész életedben vezekelsz a gyereked előtt mert volt merszed elválni.
2018. jan. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Én mindenképp leulnek vele beszélni, vagy ha maskepp nem megy akkor levélben irnam meg az erzeseimet, gondolataimar.

Nekem valoban gyerekek voltak meg mikor valtunk, 1 evig eltek abban a hitben az apjuk agymosasanak koszonhetoen hogy egy masik pasi miatt elhagytam a csaladomat. Aztan mikor nagyobb lett a lanyom elmondtam hogy az apja hazassagot kotott titokban pont amikor meg probaltam helyrehozni a kapcsolatunkat miattuk .meg meg pluszban egy bnője is lett. Na akkor dobtam ki vegleg, viszonylag hamar osszejottem a mostani parommal es a lanyom szerint nagyon jo dontes volt.

2018. jan. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik a probléma, hogy előbb találtál valakit, aztán váltál el.

Azt írod, hogy vallásos a lányod. Hát nem nagyon fogod tudni letuszkolni a torkán, hogy "jogos" volt a házasságtörés és hogy elhagytad az apját.

Egyelőre annyit tudsz tenni, hogy beszélsz vele. Vagy meghallgat, vagy nem, vagy meg fog érteni, vagy nem.

Első körben ülj le egy őszinte tisztázó beszélgetésre a volt férjeddel, hogy ő megértse, hogy miért valtál el, ő miben hibázott. Lehet, hogy eléred, hogy legalább ő ne beszélje ellened a gyereket.


Viszont egy dolgot neked is meg kell érteni: a lányod saját döntése, hogy nem kíváncsi rád, és elítél. Egy felnőttet egyáltalán nem lehet ilyen mértékben befolyásolni. Egy gyereket se lehet valaki ellen nevelni, ha azt látja, hogy más az igazság.


És valahol de, a szex miatt rúgtad fel a házasságot. Legalább magadnak ne hazudj.

Talán a lányod felé is az lenne a kulcs, ha igazat adsz neki.

2018. jan. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Szerintem senkinek nem hazudtam. Valóban a szex volt a fő ok, illetve inkább az, hogy a volt férjem azzal kompenzálta az impotenciát, hogy nőként alázott. Hogy nem volt fontos neki az én kielégülésem, az már a kisebbik dolog volt, nagyon sokszor megkaptam hogy öreg vagyok, vagy bárki rámnézett, azt mondta, biztosan azért, mert látja a ráncokat, vagy feltűnt neki mekkora az orrom...stb...Nehéz valaki nélkül meghozni a döntést, ha nincs támasz, aki melletted áll. Kicsit talán feloldozom magam az alól, hogy előbb csaltam, aztán váltam. Egyébként nem tartott ki mellettem, fél évtől egyedül mentem ezen az úton, és nagyon kemény volt, mert a család érezve hogy meggyengültem, vissza akart zsarolni a házasságba.Nyelv és ujj nem volt:( A szexuális kultúra sajnos nem fejlődött ki nála. Ha így egy év után azt kapom meg, hogy képes voltam egy családot a szex miatt szétbombázni...Szerinte a szex nem lehet ennyire fontos, és a gyerek is így gondolja.
2018. jan. 18. 08:31
 20/24 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz csinálni. Élj boldogan. A gyereked mindig a gyereked lesz. Feltételezem, hogy nem lesz az új férjeddel már gyermeked, ha lehetne, akkor meg legyen.


A volt férjeddel érdemesebb nem foglalkozni.

2018. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!