Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Egy éve elváltam, a férjemmel nem működött a szex, impotens lett. Találtam valakit, és elváltam. Nem vagyok büszke a tettre, de nem bírtam tovább, szükségem volt arra h nőként kezeljen valaki. A gyerekem közölte most, nem tudja feldolgozni, és nem akar egyelőre velem kapcsolatot.Felhívtam exemet, hogy valahogyan segítsünk a helyzeten, mert a gyerek szenved (amúgy lány és felnőtt már), erre az exem közölte ez miattam van, mert én képes voltam felrúgni a házasságot a szex miatt. Ha ezt közvetíti a gyerek felé, akkor nem csoda ha nem beszél velem:( Szerintetek mit tegyek?
2018. jan. 17. 21:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Viseld a döntéseid súlyát. Ha veled történt volna valami egészségügyi probléma, ami miatt nincs szex és lelépett volna a férjed, mit éreztél volna?
2018. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
A nem minden fekete és fehér esete.Meg az ítélkezőké. 6 év impotencia, amiben volt kívánalom, és félhat. 6 éven át szolgáltam az egy perces orgazmusait, hogy az önbizalma a helyén maradjon. És 6 évig nem volt orgazmusom!!!Mert neki én nem voltam fontos, csak önmaga.
2018. jan. 17. 21:50
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Mit tegyél? Élvezd a szexet azzal a valakivel!
2018. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
#2 Akkor lehet, hogy ezt kellene valahogy elmondani a felnőtt gyereknek. Nem feltételenül a nemi életetek részleteit ecsetelve, hanem azt, hogy nem foglalkozott a problémáiddal.
2018. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen megértelek. Hagyd most, majd keres ő. Ezek szerint még nem elég érett, és nem érzi át a te helyzeted, csak azt látja hogy elhagytad az apját egy másikért.
2018. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
20%

#2: Nem válaszoltál a kérdésemre: Te mit éreznél a helyében?

(Semmiféle ítélkező dolgot nem állítottam. Egy felnőtt ember felfogja, hogy a döntéseinek súlya van.)

2018. jan. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, hogy nem bántatok. Szerintem jó anya vagyok, mindent megtettem a gyerekért. Ő most mégis nőként ítél meg, nem anyaként. Ezt nem értem.A helyzetet anno a válás előtt feltártam neki, de mivel erősen vallásos, nála a szex nem lehet ok egy válásra.
2018. jan. 17. 21:59
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
Felnőtt létére a lányodnak több esze is lehetne. Én 11 éves voltam, amikor anyámék elváltak, de elfogadtam anyám döntését. Rossz volt, de elfogadtam.
2018. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
68%
#1-es. Honnan veszed, h egészségügyi problémája volt(van) a férjének? 100%, hogy orvoshoz sem ment el. Tipikus. Fej homokba, asszony meg viselje el. De, majd a kérdező válaszol. Addig meg ne vagdalózz a döntések súlyával...
2018. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
Itt nem a szex a legfőbb probléma. Persze szar, ha az asszonyállat párja impotens lesz, de egy impotens férfi is képes örömet szerezni a feleségének, ha akar. Ahogy elbeszéled, az akarással volt a baj. Ha pedig valaki éveken át kielégítetlenül hagyja a házastársát, ott szeretetről nem-igen beszélhetünk.
2018. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!