Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi volt az a pont mikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont mikor azt mondtátok, hogy válni akartok?

Figyelt kérdés

Mennyire kell rosszul működni egy hazassagnak ahhoz hogy válás legyen a vége?

27L



2018. febr. 15. 11:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem tudunk élni tovább azzal a problémával ami fennáll, és ha a megbeszélés sem működik, mert a két fél nem érti, nem akarja vagy nem tudja megérteni egymást.
2018. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
szerintem ha inkább élnéd le az életed egyedül mint vele, akkor ideje válni. (még akkor is ha gyerekek vannak)
2018. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Mondjuk egy megcsalás,!
2018. febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%

Mikor valakinek megfordul a fejében a válás akkor már vége a kapcsolatnak csak idő kérdése hogy mikor mennek szét.

Nálunk is kimondta az exem hogy el akar válni. Mondtam neki hogy aki menni akar az el is fog menni úgyhogy rendben.

Később felhánytorgatta hogy semmit nem tettem meg annak érdekében hogy maradjon. Én senkit nem fogok visszatartani és nem is tudok.

2018. febr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerű: az volt az a pont, amikor fél- egy éves " háború" , napi veszekedés, stb után már az sem volt, na akkor van vége... hanem csak éltünk, mit két lakótárs, minimális kötelező logisztikával, érzelemmentesen.
2018. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Jelenleg itt tartunk:napi szinten dunnyog az ember melo után,hétvége sem a családé( haverok,tesok,barátok)nem tart nőnek.nincs intimitás...stb gyerek miatt nyelek évek ota.de bekel látni hogy nem mennek a dolgok.igy válni fogunk 27/N
2018. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

1. Amikor a 16436888. -ik hazugsagon kaptam


2. Mikor a volt szeretojet meghivta a hazunkba "beszelgetni" ejszakara mikor nem voltam otthon


3. Tudta hogy ugyis mindig mindent megtudok de sokadjara is hulyenek nezett

2018. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Rossz ilyeneket olvasni, nagyon sajnálom hogy nem felhőtlen a házasságotok, na meg az enyém sem, de van egyáltalán olyan idilli kapcsolat mint amilyenre mindenki vágyik?

Az én férjem is csak a saját hulyeségével törődik, fel se fogja hogy milyen önző csak mikor ki akadok és zeng a ház tőlem. Na akkor bocsánatot kér egy, ígér fűt fát de addig se igaz míg kimondja

2018. febr. 15. 19:24
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
Az a baj hogy az ilyen férfiak csak akkor jönnek rá ha ,,mással’ látnak.addig meg kár a szoért 25/N
2018. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sajnos így van. De szívesen megszivatnám amiért segfej, gondolom ezzel ti is így vagytok/voltatok. Ha esetleg tudtok ajánlani el vált nők klubját/el válni készülő nők klubját szívesen be lépek :D
2018. febr. 15. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!