Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi volt az a pont mikor azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a pont mikor azt mondtátok, hogy válni akartok?

Figyelt kérdés

Mennyire kell rosszul működni egy hazassagnak ahhoz hogy válás legyen a vége?

27L



2018. febr. 15. 11:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hány év után akartok válni? Én is ebben a cipőben vagyok, 17 év.. Nem egyszerű. Egy ilyen klubba én is belépnék :))
2018. febr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
4 éve élünk együtt, ebből csak egy év házasságban. szerintem az tette tönkre a kapcsolatunkat, hogy össze házasodtunk. Már semmivel nem törődik, teljesen cserben hagyott mindennel, tervezni se tudok mellette mert mindenre azt mondja hogy mire? Valentin nap - hülyeség, konyha festés - felesleges, csináld meg rendesen légyszíves - ó Jól van az úgy.
2018. febr. 17. 10:23
 13/18 AnitaL84 válasza:

Szia!

Mi 8-éve vagyunk együtt,3-éve házasok. 2 gyerekünk van. Kb 3-hónapja érzem úgy hohy jobb lenne külön, de 2 gyerekkel már nehéz lépni. Egyenlőre ő az aki nem akar válni, pedig szerintem tudja hogy mindenkinek jobb lenne!

2018. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nálunk már fel vetődött a kérdés. Nagy civakodás közben, hogy hát akkor váljunk el oszt kész. De szerintem egyikünk se mer lépni
2018. febr. 17. 19:14
 15/18 anonim ***** válasza:
71%
Én jelenleg válófélben vagyok, és a férjem nem érti meg, hogy vége. Sok minden történt, de a kisbabánk elvesztése volt az utolsó csepp. Azt mondta, ezt egyedül kell feldolgoznom, mert ő nem tud benne segíteni. Na, itt volt elég!
2018. febr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó válaszoló! Nagyon sajnálom és együttérzek. Ez tényleg durva, ha nekem ezt mondaná a férjem én is elválnék rögtön... Ez az egy mondat elég sokatmond róla.
2018. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom kedves 15ös. Őszinte részvétem. Meg értem hogy nem maradtok együtt. Jóban rosszban egymás mellett kellene állni egy házaspárnak. Sajnos ezt nem mind 2 fél veszi komolyan
2018. febr. 18. 22:13
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem mond sokat róla, igaza van, nem világháború robbant ki, nem kell túlidealizálni.
2018. dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!