Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális, hogy így érzek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így érzek? Volt még valaki így? Mit csináltatok? Elmondtátok?

Figyelt kérdés
Válófélben vagyunk egy harmadik fél miatt, aki már ott is lakik. Már a sokadik tárgyalásunk jön. Néha mégis rámtör, hogy hiányzik, pedig sokszor megalázott. Hogy tudnám elnyomni magamban a hiányérzetet? Ti mit tennétek?

2018. márc. 13. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elnézést, egy kérdés: férfi/nő vagy kérdező?
2018. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, akit megcsalt és lecserélt. De szerintem a kérdéseim szempontjából lényegtelen.
2018. márc. 13. 22:35
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Miért ne lenne normális, hogy így érzel?

Elmondani meg igazából felesleges. Valószínű vállat von majd széles vigyorral meghúzza az új nőjét este.

2018. márc. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

#2


Igazából csak azért érdekelt, mert megint bebizonyosodott, hogy a "Vágy villamosa" c. remekmű örökérvényű.


Amúgy mit tehetnél? Semmit. Majd elmúlik, aztán lesz jobb is.

2018. márc. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális. Volt egy illúziód a férjedről, és ez most összedőlt. Ilyenkor minden érzés normális: harag, szomorúság, felszabadultság stb.
2018. márc. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Normális érzés, de ha elmondod, egyszerűen hülyét csinálsz magadbòl.

Hány évesek vagytok? Mennyi ideig voltatok házasok? Van gyereketek?

2018. márc. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ő 40+, én 30+, van közös gyerek (1 éves) és 4 évig voltunk. Igazad van, nem csinálok magamból hülyét, nem mondom el, majd elmúlik.
2018. márc. 14. 06:24
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
ne lúzerkedjünk már. Nem kellettél/kellesz neki. Csak magad szívatod, ha gyenge vagy
2018. márc. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Sajnálom, hasonlón mentem át nemrég. Pokoli érzés, de gondolj arra hogy mennyure megalázott és ez azt jelenti hogy nem szeret, nem tisztel. Úgyanúgy megcsinálná veled legközelebb is. A gyerekkel foglalkozik?
2018. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Amikor jön heti pár órát, akkor igen, de ez nem tetszik az új nőnek. Ráadásul legutóbb meg akart ölelni, de elutasítottam, hogy válófélben nem szokás.
2018. márc. 14. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!