Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Közösmegeggyezéssel válunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közösmegeggyezéssel válunk. Időközben a volt feleségem beszerzett egy pasit magának, de megtiltotta hogy erről a bíróságon beszéljek mert akkor ez+az lessz. Nem értem miért titkolja, milyen hátránya származhat ebből? Tippeket kérek.

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 12:47
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi hátránya nem lehet hacsak nem büntetett elöéletü mondjuk az uj pasi,de ez is csak gyerekelhelyezésnél lehet érdekes.Vannak gyerekeitek?
2010. jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Semmi hátránya nem származhat, hivatalosan.

A bíróis szubjektív megítélés már más kérdés.

2010. jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
9%
mert akkor a válóók hűtlenség. Az részére hátrányokkal járhat én úgy tudom, de nem vagyok benne teljesen biztos
2010. jún. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nincs semmi értelme, hogy titkolja. Különösen, ha van közös megegyezés. Ha nem lenne megegyezés, elvileg akkor sem számítana semmit. Azt sem nézik, hogy mik voltak a kapcsolat megromlásának okai. Persze a bíró(nő) is emberből van... De nem értem, miért kell titkolnia.
2010. jún. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Második: Magyarországon nem kell indokolni a válást.

Nem létezik a magyar jogban a "válóok" kifejezés, szóval a leendő ex feleség nem értem miért akarja titkolni.

Értelme talán egy gyermek elhelyezésnél lehet, ha az új pár tényleg bűntetett előéletű, bár az is érdekes, hogy miért volt bűntetve, ha volt.

2010. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ha megtiltotta, akkor ne beszélj. amúgy meg nem befolyásol semmit. Már nem vagytok együtt.
2010. jún. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A feleséged valószínűleg túl sok amerikai bíróságos-válós filmet nézett.Magyarországon nem veszi figyelembe a bíróság, mégha a megegyezés előtt történt volna, akkor sem.
2010. jún. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ha van gyerek akkor esetleg a rossz anya témával lehet próbálkozni, ettől fél....ha nincs akkor semmi értelme, a kapcsolat nem ütközik törvénybe, mivel már megcsalásnak se számít
2010. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hátránya nem származik belőle. Ha a fél várossal lenne dolga se érdekelné a bírót.
2010. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár én továbra is értetlenűl álok a dolog előtt. Talán szégyelli!?
2010. jún. 12. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!