Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Azért a bíróság elveheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért a bíróság elveheti tőlem a kisfiamat hogyha egyből össze költözünk szeretőmmel aki már a párom.! Miért vehetik el tőlem? Milyen indokokkal tudja el perelni a férjem a fiamat mikor bíróságra kerül a sor.

Figyelt kérdés
Mivel nekem egyedül nem menne túl élni a gyerek lelki fájdalmat látva.. így gondoltuk a szeretőmmel hogy akor össze költözünk és segít meletem álna mindenbe! Vagy ezt válásnál rossz szemmel néznék?

2018. ápr. 17. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Válásnál pont letojják.

Majd akkor lesz gond, amikor a szeretőd megun titeket és mehettek a gyerekkel amerre látsz. Arra az esetre van terved?

2018. ápr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Gondolod, hogy a gyereknek a lelki fájdalmára pont az a legjobb megoldás, hogy összecuccolsz a szeretőddel?

Nem elég neki az, hogy anyu és apu külön lesznek, rögtön anyu új pasija is ott van. Ez valóban tutira segíteni fog neki. Ostoba.

2018. ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

A gyereknek ezzel teszed a legrosszabbat.Apa helyét rögtön átveszi egy idegen.Anélkül is elég nehéz lesz szegénynek.

Ha nincs veszélyeztetve a gyerek a szerető által akkor nem érdekli a bíróságot.

De nagy butaságot csinálsz.

2018. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Csak emiatt nem fogjàk elvenni a gyereket tőled, viszont az erkölcsi fejlődése vizsgálatakor nem fogsz jó pontot kapni. Sajnos az sem kedvez neked, hogy kijelented, hogy neked nem megy a túlélés, ezért azonnal összecuccolsz a szeretőddel. Egyik farokról ugrani a másikra amúgy is undorító dolog.

Legalább amíg le nem cseng a válás, addig bírnál magaddal.

Én a helyedben megpróbálnám rendbe rakni az életem, talpra állni, és megmutatni, hogy önállóan is életképes vagyok.

2018. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A bíróságot nem fogja befolyásolni, de a gyereked lelkivilágát, kötődését, kapcsolatait egy életre taccsra vághatod ezzel. Egy újabb díszes példánya egy olyan "anyának", akinek a viszkető p***ája fontosabb a saját gyerekénél..
2018. ápr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Csak a kérdéésre válaszolok és nem próbálok meg ítélkezni mert nem vagyok bíró vagy erkölcs-csősz:

A bíróság első sorban a gyerek érdekeit nézi. Itt az itélkezési gyakorlat hogy azonos feltételek mellett az anyánál helyezik el a gyereket.

Senniképp nem kapja meg az anya ha:

drogos, alkoholista, prostituált, vagy olyan életvitelt folytat ami a gyerek lelki vagy testi fejlődését gátolja, veszélyezeteti.

Ezt az apának kell bizonyítani.


Ha a szeretőddel összeköltöztök az jó pont a gyereknek mert nem csak női mintát fog látni hanem férfi mintát is igy a személyiség-fejlődése teljesebb lesz.


Ha a férjed is és te is a gyerek érdekeit nézitek akkor szépen leültök és kultúráltan megbeszéltek mindent ami a gyerekkel kapcsolatos, elhelyezés, láthatás, és egy kézfogással váltok el és nem köpködve egymást.

2018. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csurmi ***** válasza:
Igen elvehetik tőled, ez a férjed ügyvédjén és a férjed kaliberén múlik. Főleg mivel te már most pánikolsz és már a kérdésben is önmagad ellen beszélsz. Előre szólok hogy nem egy ilyen esetet láttam és ha okos férjed van te egy ilyen gyerekelhelyezési per közepéig sem jutsz el és feladod.
2018. ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!