Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha most lett beadva a válás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most lett beadva a válás, mikorra várható a vége? (nem közös megegyezés)

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:

gyerekelhelyezés, vagyonmegosztás miaszmás...

több év is lehet

2018. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Kb?

legalább 2 év, max 5, de a legesélyesebb a 3:)

2018. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
meg honapok kerdese, mire az elso targyalas megtortenik(nyaron altalaban szunetelnek a birosagok) aztan nagyon sok mindentol fugg.. mennyire tudtok megegyezni a dolgokban, van-e gyermek a kapcsolatban, a vagyon felosztasa.. szerintem 1-masfel ev minimum, de ne legyen igazam. kitartast kivanok!
2018. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 maimano válasza:
2-3 év, gyerekelhelyezés, vagyonmegosztás esetén. Akkor is lehet ennyi, ha a vagyonban megállapodtatok, csak a gyerek kérdésben nem és vica versa. Lehet ennél hosszabb is, de ez az átlag.
2018. júl. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A 6/16 nak írnám,hogy milyen gazdasági felemelkedésről beszélsz.Amikor Magyarországon vannak a legcsóróbb politikusok.Vagy is papíron azok.Hiszen a Miniszterelnökünk, a milliós fizetése mellet nagy nehezen össze gyűjtött vagy 400 ezret évente.Na meg még van OTP je is.Nem röhejes amikor a strómanokon keresztül már régen a leggazdagabb Magyar ő.

Persze mi elhisszük neki,hogy kevés a pénze,holott mindent ingyen kap az államtól ingyen él,és vigyáznak rá.Kocsi se kell.Akkor mire is költ valójában.

2018. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5/5 Aludd ki magad, ha kijózanodsz, akkor írj! El vagy tájolódva!
2018. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Souky válasza:
Ha a másik fél nem akar válni,akkor elhúzható akár 5 évig is.Én pl.így jártam.
2018. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A magam,férfi története.Az első tárgyalást elarcoskodtam,nagy nagy tisztelettel kellett volna beszélni a T.Bírónővel...Az asszony bement a T.Bírónőhöz előtte a fogadóórájára....2 gyerek nagykorú,mégis lett új tárgyalás.2 év különélés is volt,mégis az asszony hülye volt,még asszonytartást is akart,azt hitte Amerikában van..Ha ő nagy gyerektartást akar,azt is jegyzőkönyvezik,aztán átlagolnak és valami bírósági díjat kell fizetni.Szerencsére már nem volt meg a közös első lakás,ez fontos.Ennyi.Hajrá,ne lankadj ha férfi vagy...

Mi 2 tárgyalással 1 év múlva(a beadástól) már össze is házasodtunk az új szerelmemmel,4 éve 24 órában együtt vagyunk(azonos munkahely),szerencsére én vagyok a főnök(haha,attól függ mikor)

2018. júl. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is szeretnék összeházasodni végre a szerelmemmel,csak sajnos az ex nő egy kicseszett idióta lipótmezőszökevény és most a koholt vádjait próbáljuk bebizonyítani (rendőrségi ügy),meg 100ezreket akar olyan gyerekre,amiről azt se tudni kié amekkora ribhanc,nem is hasonlít még csak a családban se senkire,időpontok se stimmelnek..ilyenek. Elég nehéz lesz megszabadulni tőle mert nem bírja eltartani magát és minden kéne neki a kölykök apropóján. De remélhetőleg beváltja az öngyilkosággal való zsarolását és szomorúan kimúlik végre,hogy minkét család fellélegezhessen a hülyeségei után.
2018. júl. 10. 01:40
 10/10 anonim ***** válasza:
mily meglepő hogy férfi vagy,manapság van genetikus vizsgálat,ha bíróság rendeli,ingyenes,kiderül a gyerek származása.Nekem egy lakás van felesben az exem nevén(is),ha nem fizeti a lakást(ő lakik ott),az én fizumon hajtják be,én egyedül nem kezdeményezhetem egyedül az eladást,elárverezést.Hát erre mondják,nincs olyan szar aminél nem lehet még szarabb.KITARTÁS
2018. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!