Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Második házasság, jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második házasság, jóval fiatalabb nővel, mennyire működik, hogyan szokott végződni? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Megéri elválni egy ilyen kapcsolat miatt? Vagyonfelezés után, a szerényebb anyagi helyzet mennyire kezdi ki? Mennyire ragaszkodóak,hűségesek általában az ilyen nők?

2018. szept. 25. 15:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem.És nem az anyagiak miatt.


Egyébként nagyon sok férfi bukása innen indul.

2018. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Bétó apó ***** válasza:
34%
Eleve házasodni nem érdemes férfinak! Mindebbe kétszer is belecsapni ostobaságnak tűnik számomra...
2018. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Az én tapasztalataim alapján van egy bizonyos réteg a nők között, akik ezt kifejezetten tudatosan csinálják:


Összeszednek egy idősebb (de nem öreg), hozzájuk képest módosabb fickót, családos vagy sem, az tök mindegy, akinek kellően hizelegnek, amíg egy kicsit erőre kapnak, összejön egy lakás, ház, kocsi, valami kis munka, egyetem utánra, addig a fickó finanszírozta a "fiatal életüket", nyaralás, bulik, utazás, aztán jöhet a megállapodás, egy fiatal szexibb korban hozzájuk illő pasival, és az idős csávó huss egyik napról a másikra úgy ki van vágva, hogy csak pislog. Közben a gyerekei felnőttek, a volt feleség boldog mással, ő meg nem kell senkinek és semmije se marad.


Na ha ebből nem láttam már száz példát bakker akkor egyet se... És lenyűgöző, hogy minden korosodó fickó újra és újra képes elhinni, hogy egy fiatal szexi csajszinak pont az ő löttyedt töke kell.

2018. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanezt csinálja nagyon sok férfi is, idősebb vagy korban egyező első feleség, akivel vagy akinek a segédletével megteremti a jólétet, utána snitt és jöhet a gondtalan-gyerektelen élet az új asszonykával.
2018. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ő már dolgozik. De amúgy nem végzett egyetemet. És van egy kisfia.
2018. szept. 25. 16:11
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Az én szüleim pont egy ilyen fiatalabb nő miatt váltak el, belülről látom a dolgot. Üzenetben írok róla, ha akarod, de nen akarom ide, a biztonság kedvéért.
2018. szept. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
3-on nagyon jót nevettem, tényleg pont így jàrt az exférjem. 😂
2018. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Az esetek kis százalékában működik. A nagyobb százalék, mikor az idős pasi teper a nőért,a nő meg ezt kihasználja, aztán mikor már nem ad eleget a pasi, akkor a csaj dobja. A környezetemben sok ilyen volt, 40-es pasi, jön az új nagy szerelem, gyorsan válás, otthagy mindent, feleség, gyerekek, aztán 1-2 éven belül jön a pofáraesés.
2018. szept. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%

Sok ilyet látni. Az első feleség unalmassá válik, gyereket szül, háztartást vezet, leamortizálódik, az új nő meg természetes, hogy vonzó, ha gondtalan, gyerekzsivalytól és problémàktól mentes életet kínál.

A nőknek mindig azt tanácsolják itt az oldalon, hogy lépjenek ki a sz@r házasságukból ("neked is jár a boldogság", "ne éld le így az életed", "ne mosd a szaros gatyáját", stb.), úgyhogy én neked azt mondom: ha sz@r az asszony, cserèld le egy jobbra! Ne szagold a szaros bugyogóját, hanem dobd ki!

2018. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Az en apam,is elhagyta anyat.Anya is ezt mondta, h na majd nem sokaig lesznek egyutt es a mi kuszobunkon fog sirni,ez volt 8 eve.: / Azota is a novel van apam,es tesom is lett.
2018. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!