Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki raktátok a párotokat már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki raktátok a párotokat már a közös, vagy a saját házából is, ha valami olyat mondott nektek, ami nem tetszett, vagy tett valamit?

Figyelt kérdés
Na és ha igen, akkor mi lett utána? Megpróbált visszatérni?

2018. okt. 21. 22:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti:! Most a kérdés, hogy a ház amiben laksz most tényleg tulajdonosként vagy-e bejegyezve, vagy már a házasság előtt vásároltad, és az a te kizárólagos tulajdonod, akkor ott a kedves férj csak vendég tulajdonképpen majdnem csak. Viszont ha haszonélvezete van a háznál, és még oda is van tartósan állandó lakcímre bejelentve, akkor onnan is elég nehéz lesz kitenni, ha netán az az ember kezet emelne valamelyőtökre. Viszont annyit tehetsz ezesetben, hogy felszólítod arra, hogy mondjon le a közös gyermeketekről. Na de most ha azt vesszük hogy a ház kizárólag csak a tiéd, akkor úgy is mondhatjuk, hogy a kedves férj szinte most is csak egy vendég, ha ebből a szempontból nézzük a dolgokat. Na de a birtolás, meg a tulajdonjog között van azért különbség. Viszont most hoztak az idén egy új törvényt, mely szerint már tilos a hajléktalanság, és az utcán életvitelszerűen tartózkodni.
2018. okt. 22. 15:06
 12/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, mit akarsz ebből a kérdésből kihozni?
2018. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Rájöttem, hogy szeretőt tart.Semmilyen megbánást nem tanusított, sőt röhögött a fájdalmamon.Összepakoltam néhány holmiját, s mikor megjött a randiról, a kezébe adtam, és mondtam, hogy költözzön el az anyjához.Másnap elkezdtem intézni a gyermekünk és az én költözésem.Minden nap hazajött, ette a főztöm (nem kínáltam), majd ment a randira.Mikor jöttek a költöztetők magán kívül üvöltött, hogy neki jó így, mit képzelek, hogy el akarok költözni és el akarok válni.
2018. okt. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolsó:! most a kérdés, hogy kizárólag a tiéd volt az ingatlan, vagy közös, vagy az övé?.., na mert ha ez utóbbiak, akkor csak úgy önként, és dalolva én biztos nem mozdultam volna onnan egy tapottat sem, amíg meg nem történt a lerendezés jogi úton sőt, ha még be is lettem volna jelentve erre lehet rendőrt hívni, de azt ő is tudja, hogy erőszak nem történt, és a lakcímbejelentés is rendben van akkor neki sincs jogalapja kitessékelni senkit, nem hogy még neked.
2019. ápr. 30. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!