Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Aki nem vált el hanem adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem vált el hanem adott meg egy esélyt a kapcsolatuknak, rendbe tudták hozni ugy hogy tartósan minden happy, vagy a változás csak néhány hétig tartott?

Figyelt kérdés
2018. nov. 29. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Volt férjemet egyszer visszafogadtam.Szigorú feltételekkel,de nem javult.Szóval kidobtam újra.Aztàn anyàm ràbeszélt,higy csak adjak még egy esélyt neki,mégis a gyerek apja.Na jó,sok könyörgés àràn belementem,hogy ok.jöjjön vissza.De szàmítani kell rà,hogy nem lesz jobb.De én nem vàllalok érte felelősséget.Vissza költözött màsodjàra is.Ugyanott folytatta...

Nos,akkor lett végleg kidobva.

2018. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Soha többé nem tudtam megbízni benne igazán. Azt hittem menni fog, de a tüske és a gondolatok mindig ott voltak a fejemben, 8 hónapig maradtunk még utána együtt aztán elváltam.
2018. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Meg par evig tartott ,aztan kiderult vegig csalt.
2018. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, nem mindegy, hogy milyen katasztrófa után próbálnak együtt maradni.

Mire gondolsz?


Mert más megcsalás után, más szimpla elhidegülés mellett, és sorolható.

2018. nov. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Hat pont néhany hetig tartott....a nőzéssel nem tudott leállni kellett az egójának.
2018. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Semmi változás nem volt. Amint úgy érezte, hogy újra biztonságban van, ott folytatta ahol előtte.


Végül megkaptam, hogy én nem voltam elég jó neki. Minden miattam volt. Pedig Egy teljes hétig figyelt rám, és nekem is megvolt a lendületem akkor, aztán már csak én figyeltem rá, végül elengedtem, mert az is kevés volt neki. Válás.

Pedig átbeszéltük ki mit szeretne, mit hiányol a másiktól.

2018. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
20 éve majdnem elváltam, de kapott még egy esélyt. Azóta is együtt vagyunk.
2019. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nalunk 10 eve volt egy melypont,ami 22 ev hazassag utan volt...ez az italozasa miatt.Kovetkezo evben autan meg rosszabb lett,megcsalt.Akkor valni akartam.

Vegul megbeszeltuk,valtoztatott,egyutt maradtunk.

Ennek 9 eve,azota szinte alig iszik,es nem tortent ujbol megcsalas.

Igyekszik.

Felejteni nem tudok,de jobb lett a hazasagunk,mint elotte volt.Gyerekek kirepultek,egyutt jarunk kirandulni,koncertre,furdokbe.

Nekem mar nem kene mas ferfi ,ha ugy adodna,hogy egyedul maradok....

2019. máj. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!