Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg meg kell érnie néhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg meg kell érnie néhány férfinek egy komolyabb kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy 20-21 éves pasi, aki épp kiéli magát (1 éjszakás kalandok stb.). Majd bizonyos kort elérve, megkomolyodik, és már tényleg csak komoly kapcsolatot akar. Létezik ilyen?

2013. máj. 14. 00:54
1 2
 1/13 Buborék Fejü ***** válasza:
Létezik persze
2013. máj. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem!


A személyiségünk az 20-on éves korunkra kifejlődik. Nem az ember komolyodik meg, csak a lehetőségei szűkülnek!!!

2013. máj. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
azt az életet is meg lehet unni. legtöbbjük rájön, hogy az élet nem ebből áll, nem állhat ebből, és elkezdenek többre vágyni az egyéjszakás kalandoknál. persze vannak kevésbé családcentrikus egyedek, akik nem akarnak megállapodni. nem tudom, mit lehet az olyanokkal tenni. valszeg többnyire semmit...
2013. máj. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Buborék Fejü ***** válasza:
77%

#2

Ezzel nem értek egyet! Nekem semmivel sem kevesebbek a lehetöségeim, mégsem az egyéjszakást keresem (a lehetöségem meg van az egyéjszakásra). Nekem másra van igényem!


F35

2013. máj. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

nem biztos, hogy a családcentrikusság miatt hagyja abba

az is fárasztó, minden este mással dugni, jó ez egy darabig, de inkább érzések hiányoznak

amúgy kedves kérdező arra is van példa, amit mondasz, de ellentéte is, aki soha nem akar ezzel felhagyni N

2013. máj. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
több ismerősöm van aki eléggé kalandos nők terén. ők általában egy bizonyos lánnyal akarnak csak komoly kapcsolatot, akivel nem sikerült, vagy a csaj átverte őket, vagy nincs esélyük a csajnál.
2013. máj. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez egyénfüggő. Van, aki már tizenévesen komolyra vágyik, de olyan is van, aki sosem képes megkomolyodni, szóval a köztes verzióból is értelemszerűen megszámolhatatlanul sok van. :)
2013. máj. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szóval nem tudom hova valósi vagy,de én így gondolkodom a nőkről. Nagyon sok ribit ismerek,ezek undorítóak,ismerek olyat aki 23éves egy hét alatt lefeküdt 4fiúval. Aztán azzal dicsekszik nekem,hogy nem tudnak egmásról,meg ott a másik 18as akárkivel lefekszik,csak bulizzon egyet.Volt egy nőm aki 24évesen lelépett otthonról,na meg a másik 35éves meztelenül feküdt egy férfival az ágyban mikor hazamentem,a harmadik 44évesen megcsalt,pedig bármit megtettem volna érte,most ismerkedem egy 23as csajszival,de,ha ribanc,akkor pattintani fogom. Majd csak találok rendes nőt!
2013. máj. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Én sokszor akartam már de igazából rájöttem hogy nem is voltam/vagyok rá készen... (nem jött össze még semmi amúgy)


Egyelőre úgy vagyok vele hogy nyitott vagyok a dolgokra, próbálkozok erre arra, vagy felkeltem a csajok érdeklődését, de a többit majd a helyzet hozza, nem nagyon veszem most komolyan, ez az új felfogásom, egyelőre bevált, más is élvezi a társaságom és én is élvezem más társaságát, ha meg tovább alakul, az csak jó ;)


18

2013. máj. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

"Majd bizonyos kort elérve, megkomolyodik, és már tényleg csak komoly kapcsolatot akar."


Baromság, a nőcsábász bunkó, mindig is nőcsábász bunkó marad. Éveken át tárgyként kezeli a nőket, miért változtatna?!

Ezt az egyszer minden férfi megkomolyodik dumát, szerintem pont a komolytalan, csapodár férfiak terjesztik, és ezért van annyi ostoba nő, aki azt hiszi, hogy meg lehet ezeket az embereket változtatni. Nem lehet! Egy komoly kapcsolathoz nélkülözhetetlen a tisztelet, ami ezekből az emberekből alapvetően hiányzik.

2013. máj. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!