Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elköltözhetek a páromtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltözhetek a páromtól?

Figyelt kérdés
Van egy hét hónapos kislányunk, nem vagyok a felesége. Jelenleg párom anyosanal lakunk azt mondta ideiglenesen költözünk ide míg nincs saját lakásunk. Mondott sokmindent mielőtt megszületett a pici, aztán sorba derültek ki hogy se lakást nem tervez, se pénze nincs felretett, eközben nekem van egy saját lakásom ami most ki van adva albérletbe, de ez 200km van innen ahol most lakunk.Oda költöznenk. Mi ennek a menete? Milyen jogaim vannak hogyha el szeretnék költözni innen, vihetem a kislányom? Egyébként semmiben nem segít csak hátráltat inkább, pénzt nem ad még a háztartásra se, mármint ilyen hogy bevásárlás ilyesmi.Reggel elmegy és kB este 10 előtt sosincs itthon. Iszik is, eddig míg Pesten laktunk inni se ivott, mióta ide költöztünk anyosom hoz azóta teljesen megváltozott úgyhogy menthetetlen a helyzet.
2018. dec. 3. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem bármikor leléphetsz, nem vagy a felesége.
2018. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ideiglenes gyerekelhelyezesit add be, aztán oda költözöl országon belül, ahova akarsz.

Így is, de most az apja is elviheti a babàt.

2018. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi párom édesanyjánál lakunk tehát az én anyosomnál. Köszönöm a választ bár a jogi dolgokra vagyok kíváncsi ugye a közös felügyeleti jog miatt és mert a bébi a nevén van.
2018. dec. 3. 10:39
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Elköltözhetsz simán. Biztosítod a láthatást is, nem tiltod el tőle. Ne aggódj, nem fog élni vele, erre mernék tenni egy nagyobb tétet.
2018. dec. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ideiglenes gyerekelhelyezest a jelenlegi lakóhelyemen kell kérni a bíróságon? Vagy akkor ha mar el költöztem? Biztos nem lesz együtt működő a párom amúgy és sose volt még ilyen bírósági macerám se...
2018. dec. 3. 10:42
 6/10 A kérdező kommentje:
Miert a nagy semmire? Nekem van saját lakásom és egyedül fennt tudom tartani magunkat segítség nélkül. Jó vicc :)
2018. dec. 3. 10:43
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Az egy dolog.De a gyereknek rendes apa is kellene,nem egy ilyen tróger
2018. dec. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van. Sajnos így alakult.
2018. dec. 3. 13:55
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Tehát magyarul , keveset keres a párod , kevés pénzt ad , nincs pénze ... PÉNZ,PÉNZ,PÉNZ ... , erre te elakarod hagyni , gratulálok , keress egy pénzes faszit , amellett biztos boldog leszel ( legalábbis addig amíg kitart a pénze )
2018. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem a pénzről van szó de könyörgöm amit eszik azt is én finanszírozom, mivel főzök mindennap... Érted már mi a probléma? Ahhoz képest meg elég sokat keres.hogy egyszer egyszer tudjon bevásárlási mondjuk de ez csak egy példa a sok közül
2018. dec. 4. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!