Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Helo mindenki van 1 bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helo mindenki van 1 bunkó férjem. Az a problémám, hogy folyamatosan terorizál. Hazajön és nem békülök, megver és fenyeget hogy megöl. A a rendörök nem tesznek semmit. Kivel vegyem fel a kapcsolatot? Ügyvédre nincs pénzem. Félek hogy ide kiírtam.

Figyelt kérdés

2018. dec. 26. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
15%
Kérj a rendöröktől házi örizetet
2018. dec. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Próbáld meg a NANE egyesületet /Nők a Nőkért együtt az erőszak ellen/ - ingyenes segélyvonal: 06-80-505-101 hétköznap 18-22 óráig hívható, nézz utána neten!
2018. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

Keresd elő azoknak az elérhetőségét akiket pattintottál eddig, ha nem válik be, a NANE.

32/f

2018. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Azonnal cselekedj! Keress védelmet, amiket írtak előttem.
2018. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%

Ugye megajándékoztad őt sok szép gyermekkel?

32/f

2018. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%
6-os, Nélkülük nem család a család....:D
2018. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Költözés bújkálás még egyedül vagy és majd az új párod kiossza nekem ez vált be .ennyi sajnos de a lépés csapot papot otthagytam 2gyerekkel még a fehérneműt is teljes új élet ami kemény volt nagyon és 4év biroságra járás után visszakaptam a lakásomat holmikat és párom mindenbe segített nem bántam meg csak azt hogy 12évig mire vártam miért nem hamarabb de sosem késő ! Az utcán elkapott hogy berángat a kocsiba és sikitoztam amit előtte nem mertem megtenni mindent elkövettem csak szabaduljak tőle kaptam óriási pofonokat amiért szintén újra és újra feljelentettem aztán megijedt hogy ez tényleg börtönbe jutatt és jelenlegi párom felszólította ő csak a múlt akadjon le rólam ...nehéz volt de megérte felkell vállalni sikitozni visszaütni napi 5ször rendört hivni ha kell letojni másokat ki hallja látja és eltünni minnél távolabb
2018. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 mikeXxX ***** válasza:
41%
Vannak olyan helyek ahová a bántalmazott nők beköltözhetnek szerintem mihamarabb menj oda aztán ha ott vagy küld a címét a nyominak 😁 ! 39f
2018. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%

Csomagolj es lepj le

Kulfold munkasszallas soha nem talal meg

Onnan elvalsz haza se kell menned

2018. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Van 3 gyerekem
2018. dec. 27. 05:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!