Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az ex-férjemmel nem tudunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex-férjemmel nem tudunk kommunikálni, a gyerekek felügyeletéről egyeztetni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Megosztott szülői felügyelet van, kéthetente váltva vannak a gyerekek hétvégén és hétköznap is 1 napot ott töltenek. De az ex-férjem nem veszi fel a telefont, nem reagál semmire, mikor egyeztetni szeretnék, hány órakor menjenek a gyerekek pl. a téli szünetben. Ha neki van dolga, akkor persze ír, előtte 1 nappal, hogy nem vihetem most oda őket. De mikor én írok neki, hogy egyeztessünk, hogy én hogyan tudok tervezni előre, nem érdekli, nem válaszol. Mit tehetek? Tehetek bármit?
2019. jan. 1. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Írásban kommunikálj vele, az sms a legjobb, mert utólag ő nem tudja törölni.

Aztán keresel egy ügyvédet, és megszünteted a közös felügyeletet.

Az ugyanis nem azt jelenti, hogy ha ráér, akkor viheted. Abban az időszakban ő a felelős értük. Ez olyan, mintha hozzád nem mehet haza a suliból, mert nem érsz rá. Ilyen nincs.

2019. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
De ez miert van??? Uj par esteleg? Csak azert kerdezem ,mert ennek valami oka van az biztos. Az en baratnom addig kavart ,amig a volt ferje csaja le lepett.En nem azt Mondom ,h nalatok is ez van,hanem valami kivaltja ezt a dolgot,h nem kommunikal veled.
2019. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk ugyanez. Azt mondjak sz...jam le, de az sztem nem tudja milyen kellemetlen ha nem lehet 2-3napra előre tervezni mert ki tudja...

Ma ugyanez. Megbeszeltuk hanyra viszem oda a gyereket. Neki ir ma 30p elotte hogy legyen kesobb...gyerek amugy nem egy telefonb**i, szoval eselytelen hogy azonnsl kapja az infot (10 eves). Nem, az nem jut eszebe hogy nekem irjon. Ugyhogy sztem ma el is marad. Es ez igy megy mindig.... mi keszulunk, ő lemondja, ha utana mi nem alkalmazkodjnk, akkor mi vagyunk a suttyók.

2019. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!