Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Új gyermek az ex új kapcsolatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új gyermek az ex új kapcsolatából?

Figyelt kérdés

Hosszú,nehéz válás után vagyok egyedül két gyerekkel.Az ex férjnek már akkor megvolt a mostani párja,mikor még itton lakott de még nem váltunk.Fájdalmas volt nagyon az az időszak.Lehet,hogy lesz ott is baba.Egy nehéz válás után aki volt már hasonló helyzetben,hogy sikerült ezt feldolgozni,hogy az exférj új családot alapít?

Úgy érzem nekem nagyon nehezen fog menni : (((

Nyílván el krll fogadnom,nem tehetek mást.


2019. jan. 4. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi volt a para?
2019. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudsz ez ellen mit tenni. Joga van ahhoz, hogy új életet kezdjen, esetleg ha a nő akar közös gyereket, akkor vállaljanak is. Ebbe bele kell törődnöd. Az is előfordulhat majd, hogy nem a tőled származó gyerekei lesznek az első számúak az életében. :/
2019. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is lett új kapcsolatom, aki már a férjem, és már mi vagyunk egy család. A lányomat egy kicsit megviselte, hogy az apjának lett még egy gyereke, de nem igazán beszél róla. Lassan már tini, ilyenkor nagyon érzékenyek, és fáj neki, hogy ő nem kellett. Bár nálunk más a helyzet, mert egy másik nő miatt váltunk el, aki féltékeny volt a lányomra, és folyton "fúrta". A mostani felesége viszont, akivel gyereke van szereti és kedves vele, tehát nekem megnyugvás, ott is családban van, végre nem a hisztis, csücsörítős ribivel.
2019. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Ne foglalkozz vele...Te is keress magadnak párt! Csak előre nézz!

N26

2019. jan. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
De hát azért vált el, hogy mással éljen tovább. Akor miért kiakasztó, ha tényleg ezt teszi a válás után??
2019. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h ott is lesz baba, lehet h nem. Raersz ezen akkor orlodni ha megtortent. Nalunk: elvaltunk egy csaj miatt (en maradtam a ket gyerekkel), majd mire en talaltam part ok mar ossze is hazasodtak es gyerekuk lett. Hulye erzes volt a tudat h massal is lesz olyen nexusban hiszen addig csak en szultem neki,csak nekuk voltak kozos babas dolgaink, de aztan elrendeztem magamban. Az en dolgom az h felneveljem ezt a ket tundert aki nekem jutott es igy par evvel kesobb nyugodtan mondhatom h nekunk a parommal. En pozitiv elojellel kaptam vissza az elettol amit a valas kivett belolem. Az o elete meg egyre kevesbe latok bele es ez nagyon jo.
2019. jan. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!