Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak a mániákusan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a mániákusan kémkedő exférjemmel?

Figyelt kérdés
Szóval még egy másfél hónap h el tudjunk költözni, de egyre nehezebben viselem a kedvest. Ha emailt írok mögém áll, bele akar olvasni mikor megkérdem mit szeretne csak bambul. Kutat a táskámban, telefonomban,nem győzőm elpakolni. A legdurvább a múlt héten volt. Megnézte a telefonomat és talált benne egy részletfizetős smst...egy bizonyos banktól, amit hónapokkal ezelőtt kérdeztem tőle, akkor azt mondta h rendezte a törlesztőt (társkártyásak vagyunk), most meg rámtámadt, h mit kavarok a háttérben, mi ez a hitel, én meg mondtam, h ezt már megbeszéltük, h az övé, erre kiderült h csak tévedésből küldték az én számomra....és anno ő nem erre gondolt. Szóval mintha valami bizonyítékot keresne arra, h rosszabb vagyok mint ő. Másnál is volt ilyen, tipp amivel leállíthatnám?
2010. júl. 8. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
smárold le. ha ennyire féltékeny, akkor még mindig fülig beléd van zúgva :)
2010. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha elváltatok, akkor semmi köze a magánügyeidhez!

A szobádat zárd be és ne engedd be oda - a dolgaidat meg tartsd ott.

2010. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

lehet h a smacit félreértené nem?...;)

amit tudok elzárom előle, de azért mivel kicsi a lakás nem tudok csak úgy elzárni szobákat....annak ellenére h nem alszunk együtt...

valami szivatás?

2010. júl. 8. 19:45
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer ha otthon vagy, kezdj el zavarba ejtő dolgokat csinálni. Maszturbálj a konyhaasztalon, hajszárítózd a fanszőröd, nyalogasd a hűtőben a jeget, nyalj le majonézt egy poszterről amin egy meztelen pasi van, adj nevet az orrszőreidnek, beszélgess is velük, egyél kutyatápot, igyál mosogatóvízzel higított kakaót. Biztos a siker ;.)
2010. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó! Fúj már :DDDDD Azért jót röhögtem némelyiken :DDD
2010. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A helyzetet nem neked, hanem a barátodnak a dolga megoldani.
2010. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

mit kell megoldani a barátomnak? mi van?

köszi a tippet, de azért hülyét nem szándékozom csinálni magamból.....arra ott van ő......:)

jó ez a suliszünet, mi lenne ha bicoznátok inkább kicsit?

2010. júl. 9. 09:29
 8/8 anonim ***** válasza:
add meg neki amit akar! írj szerelmes smseket magadnak, tegyél kotont a táskádba, kamu email fiókot hagyj nyitva.. stb stb
2010. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!