Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El akar hagyni a férjem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar hagyni a férjem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. 8 éve vagyunk egyutt, ot eve vagyunk hazasok. Sok mindenen mentunk keresztul, nekem o eletem szerelme. Konkretan, a masodik kapcsolatom... Az igazsag az, hogy vettunk egy eve egy hazat hitelbol persze. Semmit nem kezdett vele... En es apam tettuk rendbe eddig valameddig. A kertet en gyomirtozom, a tapetat en szedem, apam kifestett.. ilyen teren sose szamithattam ra es persze ezert sok volt a vita. Be is sokallt... Harom nappal ezelott meg szeretett, szexeltunk, sot, nem vedekezett sehogy (eddig babat akartunk) es most kozolte, le akarja zarni velem. Nagyon senkim nincs. Ra epitettem a jovom, az eletem, teljes bizalommal. Azt erzem, nem elem tul. Nekem o kell. Szeretem az illatat, a cuccai a hazban vannak, szerteszet, kisertet haz lett almaim otthonabol. Ugy erzem a lelkem egy darabja elveszett. Ettol fuggetlen, ha elmegy valahova ram ir, hogy kesobb jon. Leszid, hogy ne hozzam fel a temat mert ezzel az ellentetet erem el annak amit szeretnek. Mikor megkerdeztem, hogy van egyaltalan esely, annyit mondott, hogy "ja, nem mondtam semmit, nem hitegetlek". Jeg hideg velem. Tamadasnak vesz mindent, amit mondok. Az elmult 8 evben tortent osszes hibam most vagja a fejemhez, holott sokszor leultem vele, hogy beszeljunk... Mindig azt mondta, minden rendben.

Nagyon szeretem ot. De azt mondja, egyedul akar lenni. Akkor miert nem ment el meg? Teher neki a kapcsolat maga. Nem ertek semmit... Csak epulok lefele.. nem tudok enni se. Ebbol van kiut, vagy meg fogok bolondulni?


2019. jún. 22. 17:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem fogsz megbolondulni. Szedd össze a cuccait és szólj neki, hogy viheti. Hogy számíthatnál rá azok után, hogy egyik nap még látszólag semmi baja, a következő nap meg lelép. Ezek után mit vársz, mit tudna mondani? Hogy szeret és gyereket akar tőled?
2019. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ketlem, hogy no lenne a dologban. Se ideje nincs ra, es a vicc, hogy tenyleg nem is erdekli senki. Haveroktol is elzarkozott. Az egesz vilagtol. Teljesen befordult.

Szexet nem kerek,koszi.

2019. jún. 22. 17:36
 3/16 A kérdező kommentje:
Igazabol, ahogy mondta, ez egy folyamat resze. Kovetkezmenye. En allitom, meg lehetne oldani, hullamvolgyek vannak mindenhol. Megertem, hogy besokallt tolem, en vagyok a hibas de eselyt nem ad, hogy helyre hozzam..
2019. jún. 22. 17:38
 4/16 anonim ***** válasza:
24%

#1


Nice try.


[link]

2019. jún. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Intő példa vagy azoknak a csajoknak, akik itt nyígnak napi 7544-szer, hogy már a szomszéd is lebabázott, a Julcsinak az ujján már 6 éve gyűrű van, Jolikának a szakmunkásvizsgával együtt megvolt az esküvő is, ők meg itt vannak 19 és fél évesen, és a pasijuk még mindig nem vette el őket.


Egy 18 éves korotokban összehozott gyerrkkapcsolattól most őszintén, mit vársz? Azt, hogy 10-20-30 év múlva is ugyanazok a gyerekek lesztek, mint 18 éves korotokban voltatok?! A pasid változott, gyorsabban és más irányba, mint te. Fogadd el a döntéset, húzd ki magad, és menj tovább. Ennyit kell tenned, meg persze a következő békülős szex alkalmával, VÉDEKEZZ, mert egy döglődő kapcsolatban az nem buli, hogy te a pasidra bízod a dolgot! Ő simán továbblép?, te meg nyűglődhetsz egy csecsemővel hamarosan egyedül.

2019. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
#2-es voltam. Nem tudom, hogy eltelt-e 72 óra azóta, hogy együtt voltatok, de a helyedben bevennék egy esemény utáni tablettát.
2019. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kedves vagy hatos. Puszi!
2019. jún. 22. 17:45
 8/16 A kérdező kommentje:
Olvass, kerlek. Nem Bekulos szex volt.
2019. jún. 22. 17:48
 9/16 anonim ***** válasza:
98%

#9 Nem is azt írtam, hogy békülős szex volt, hanem azt, hogy majd ha lesz....

Mert amilyen ratardált módon reagálsz, biztos, hogy lesz még vagy 39-szer.

2019. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Szóval van egy lusta,semmit nem érő férjed,aki arra nem képes hogy a kis ujját megmozdítsa otthon,csináljon valamit a házon,apádat kell megkérni erre,meg rád hagy mindent,és még te akarsz esélyt kérni egy ilyentől ? Hol élsz te ? Térj már észhez..
2019. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!