Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek hason alvó babája...

Akinek hason alvó babája volt, mikortól volt hajlandó másképp is aludni?

Figyelt kérdés
Pár napos kora óta csak hason szeret, háton egyből ébred, de ha mégsem, akkor hamar felébreszti a Moró-reflex.
2019. aug. 23. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:

45 vagyok es meg mindig hason alszom

A lanyom 17 es o is hason alvos

Szoval ja azt nezem akkor elete vegeig

2019. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiam is hason alvós volt. Mondják hogy ne engedd, mert nagyobb a csecsemőhalál esélye, de ha egyszer úgy szeret aludni..... A fiam talán 4-5 hónapos volt amikor le tudtam rakni háton is aludni. Előtte felkelt a moro reflex miatt.
2019. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2 hónapos korában álmában átfordult hasról hátra, azóta alszik így is, úgy is. Előtte csak hason szeretett aludni.
2019. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 hós és még hason altatom ugyanilyen okokból...bár az az igazság hogy nem próbáltam még háton altatni azóta...szóval lehet, hogy menne. Segíteni nem tudok, de követem a kérdést, kíváncsi vagyok megpróbáljam-e.


(amúgy: én is hallottam, hogy nagyobb a csecsemőhalál hason, de ugyanakkor meg azért jó ha hason van mert ha felbüfizik valamit (és az enyém szokott) akkor kifolyik és nem nyeli félre...szóval nem tudom, szerintem ez egy gyakoribb probléma, mint hogy ne jutna elég levegőhöz hason, de ki tudja...)

2019. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én csak légzésfigyelővel altatom hason, de nem hinném, hogy baj lehet belőle így. Én is jobban félek a félrenyeléstől hanyatt.

Meg amúgy ha nem hason altatnám, se ő, se mi nem aludtunk volna hetek óta semmit.

2019. aug. 23. 13:48
 6/7 anonim válasza:

Nekem csak hason alszik de most hogy már tud mindent csinálni szokott forgolódni de a végén úgy is a hasán köt ki. Teljesen jó az a babának.

(8 hónapos)

2019. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor már nagyon simán ment neki a forgás, azóta hason, háton össze vissza. Egy éjszaka alatt 100 x is megfordul. Előtte csak hason.
2019. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!