Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nagy baj az ha 2 hónapos...

Nagy baj az ha 2 hónapos babám csak a babakocsiban vagy mellettem hajlandó elaludni?

Figyelt kérdés

Első babocam csak is mellettem vagy a babakocsiban alszik segítséget kérnék szépen!

De kérlek ne szóljatok le

Köszönöm


2019. máj. 7. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Bajnak nem baj te vagy az anyukája nyilván melleted érzi magát biztonságban én anno imádtam vele aludni mikor ilyen picike volt. A kérdés az hogy szeretnéd e azt hogy ha nagyobb lesz is veled aludjon el csak mert bizony rád kap hamar amivel szerintem nincsen semmi baj hisz olyan hamar megnőnek de ez csak az én véleményem:)
2019. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Bajnak nem baj, hisz előtte meg 9 hónapig a hasadban aludt, gyakorlatilag veled összenőve. Kérdés, hogy téged zavar-e.
2019. máj. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát igen jó is hozzá bújni meg stb

Hát nem nagyon szeretném hogy 5-6 évesen mellettem aludjon ,

Csak egyszerűen nem tudom az ágyába szoktatni .

Ha mélyen is bealszik az őlembe és át rakom az ágyába, nem telik el kb 10-15 perc és fent van 😓

Észre veszi hogy nem vagyok mellette vagy ő nincs velem akkor hirtelen keserves sirasba kezd 😧

Sőt egy ideig egy teddy mackoval aludtam hogy át vegye az illatom és azzal jelezni neki hogy ott vagyok !

Csak ez sem jött be!

2019. máj. 7. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ágybaszokós fajta baba. Rossz alvó, cicifüggő, anyás és mindennek hangot is ad.

Enyém is ilyen, be is került mellénk, remélem, átmenetileg.

Ha újra ott lennék, mint Te, babaöblőt szereznék be, mert még mindig az a legjobb kompromisszum.

2019. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Én is kipróbáltam mindent, de nem jött be. Ez a 2opcio volt alvásra. Most 16hónapos fekszik mellém simogatja a kezem és így alszik el. Persze úgy néznek ránk a barátaink mint egy ufóra, hogy oo jahj köztetek alszik a gyerek és a házas élet? Köszi szépen jól van.

Igényel, így alszik jót, így érzi magát biztonságban. A másik gyerek meg máshogy tud jót pihenni. De ezek az évek olyan gyorsan eltelnek én azt mondom. Szerintem ne zavarjon. Élvezd ki.

2019. máj. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

Akkor mellettem fog pencsizni!

Csak egy darabig!

Aztán remélem utána elfog szépen aludni a saját ágyában! 🤗🤗😘😍

2019. máj. 8. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!