Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van aki csinalja az alometetest?

Van aki csinalja az alometetest?

Figyelt kérdés
Kinek valt be es kinek nem.

2019. szept. 19. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez milyen?
2019. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az hogy a baba alvas kozben eszik.
2019. szept. 19. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden baba képes alvás közben enni. Nem értem mi a kérdés?
2019. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem a harmadik fiam rengeteget szopizott... éjjel is felkelt, hogy kérjen. Egy idő után azt csináltam, hogy mellre tettem, amikor még csak nyüszögött, nem vártam meg, hogy felordítsa a tesóit.

És igen, úgy is aludt el mindig napközben és este is kb. két éves koráig.

Utána még mindig szopott több mint fél évig, ez persze egyre ritkult, és már elaludt magától is szopi után.


Aztán egyszer csak elegem lett, mert hiába volt még mindig sok tejem, neki már konfortszopi volt, és meg tök untam, és nem adtam többet mellet, és nem is volt ezzel gond semmi.


Szóval nekem sok szempontból bevált, mert tényleg erős, egészséges, kiegyensúlyozott baba volt. Az altatást is össze tudtam úgy hangolni, hogy a tesói szobájában, sötétben tettem mellre, közben ültem a kanapén, és meséltem, énekeltem a gyerekeknek akár fél óráig, míg el nem aludt mind. Akkor a babát lecuppantottam magamról és ágyba raktam őt is.

2019. szept. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy képzeled enélkül??? O.o
2019. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!