Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mas is idegbeteg ha a baba...

Mas is idegbeteg ha a baba ejjel vagy 100x felsir es nem akar aludni?

Figyelt kérdés
:(
2019. szept. 24. 23:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Pedig amufy egy marha türelmes ember vagyok.
2019. szept. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
En ha erzem hogy mar nem birom mert elszakad a cerna,szolok a ferjemnek hogy vigasztalja meg o. Ha olyan miatt sir amit tudok orvosolni akkor hamar megnyugtatom,de ha a foga miatt mint most is,olyankor csak az jar a fejemben hogy megnyugtassam mert ez faj neki. De ha mar kezdek bosszankodni akkor besegit a ferjem
2019. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
En mar azt erzem sokszor ,hogy nem birom tovabb a kialvatlansagot .:( nincs vege a napomnak soha..
2019. szept. 24. 23:59
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Én kb. a 6-7. alkalomig egész jól bírom. A 8.-nál már maga mellé veszem. 6 hónapja ez megy. Amikor 4x kel fel, az egy jó éjszaka.
2019. szept. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kicsit jobb ,hogy nem vagyok egyedul ezzel :( imadom a babam (14 honapos) napkozben turelmes higgadtan kezelem,de ilyenkor ejjel..pokol
2019. szept. 25. 00:07
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

4es vagyok. Megértelek. Enyém 11 hónapos. Ráadásul a héten már 2x azt csinálta, hogy nem akart elaludni. Mászkált a kiságyban, felszedte a lepedőt, leszedte a légzésfigyelő adapterét. 2 órába telt mire elaludt.

Most is inkább le se fekszem, hisz mindjárt menni kell be hozzá. Olvasok még egy darabig.

Nekem most annyi könnyebbség van a héten, hogy a férjem itthon van szabin és reggel ő kel fel vele fél 7 körül játszani én meg kicsit alszom tovább.

Kitartást!

2019. szept. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ohh,szegeny. Ugyanez nalunk is kb. Mindent csinal csak ne kelljen aludni. En sem fekudtem meg mert felesleges es csak rosszabb,ha a legjobb almombol kell ujra felugranom fel -1 orat altatni. Egyszeruen nem ertem,hogy miert van az,hogy egyik baba alszik egesz ejjel a masik nem.:/

Bar nalunk 6 honapos koratol kezdodott ez amiota kinyilt a vilag elotte ugymond ..

Ha valaki tud valami praktikat (ketlem mert tobb mint fel eve mindennap probalkozom ezzel azzal) akkor ne tartsa magaban 😣

2019. szept. 25. 00:17
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekunk eleinte a fiam ejszaka fent volt es egesz ejjel fent kellett vele lennem,nappal meg a hazimunkat kellett elvegeznem illetve ha felkelt akkor etetni stb.. borzalmas volt. Tudom milyen,tudom min mesz keresztul. Mar a falat kapartam kinomban,kialvatlan voltam es rohadt faradt. Akkor volt a rossz amikor a ferjem ejszakas volt es nappal o is aludt,meg be sem tudott segiteni olyankor. Amig aludt napkozben es en is elvegeztem mindent,addig pihentem egy nyulfarknyi idot.. sajnos ez ilyen,valahogy majd csak elmulik vagy valtozik a helyzet
2019. szept. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen.. Épp ezért vagyok úgy hogy le sem fekszem. Most is 5 percenként sír, rosszabb ha elalszom.
2019. szept. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Huha, dettó így vagyok, csak a fogacska az most kezd kitőrni mégcsak.... folyton leszúrnak ráadasul hogy miért nem alszom, de nehezen értik meg hogy kegyetlen az amikor fel kell ugrani hozzá alig egy óra múlva. És te is kezd újra a kabulatból magadhoz térést, jön a feszültség is ezzel jobban mert nem tudok aludni 😕 engem is érdekelne jó megoldás ha létezik 😀
2019. szept. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!