Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 5 hónapos fiam mnden nap...

5 hónapos fiam mnden nap hajnali 4-5 körül ébred. Hogyan tudnám eltolni egy kicsit?

Figyelt kérdés

Este 8-fél 9 körül alszik el, de nem tudom tovább húzni mert este már annyira faradt, hogy csak csukott szemmel sírdogál. Hajnalban eszik, aztán totál éber, nem lehet visszaaltatni. Fent van kb 2 órát, 6-7 körül alszik el megint. Hogyan tudnám egy kicsit elhúzni ezt?


Köszönöm a válaszokat!


2019. okt. 6. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Majd változik, vagy nem.
2019. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ki kell bírni, majd változik.
2019. okt. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Türelem, es kitartás! A fiam most csinalta ezt kb 2 hetig, hogy 5kor kelt.. de aztan egyik napról a másikra az en ebresztomre kel, 7.30kor, visszük a nagyokat suliba. Hétvégén fel9ig alszik. 4 hos
2019. okt. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ilyenkor megszoptatom ugy, hogy lakjon jól, és ga nem alszik bele, de amúgy nem faj semmije csak éber, leteszem csendben a kiságyba, én is visszafekszem. Adok neki egy kis pelenka darabot amit gyűrködhet, és hagyom addig amíg el nem kezd a kezdeti nyávogás sírás-fèlébe átmenni. Ez mindig csak olyan unatkozom gyere már sírás. Akkor bemegyek hozza és újra csendben villany kapcsolás nélkül mellre teszem, ilyenkor már mindig visszaalszik. Ez az egész max fél óra.
2019. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!