Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Lehet egészsegügyi baja és ha...

Lehet egészsegügyi baja és ha igen akkor mi egy 2 évesnek, ha minden nap hajnali 2-3 körül alszik el?

Figyelt kérdés
2019. jan. 2. 17:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

Rossz (vagy nem létező) napirend, össze-vissza alvás, evés, játék és pihenés, megfejelve határozatlan szülőkkel, esti édességgel vagy cukros itallal,stb.


Ha nem panaszkodik fájdalomra, akkor én ezt sejtem mögötte, ez a leggyakoribb oka annak, ha egy gyereknek nincs rendszer az életében.

2019. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Ez gáz! Első tökéletesen leírta!
2019. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Cukros dolgok nincsenek. Napirend sokszor borul, a szülők repülőútjai miatt. De! Szerintetek baja lehet tőle később? Valahol olvastam, hogy gáz ha éjfél előtt nem alszik egy gyerek valamennyi órát minimum.
2019. jan. 2. 17:43
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Miert akkor fekszik? Ez nem normalisy
2019. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Azért kéne aludnia éjfél előtt, mert akkor termelődik a növekedési hormon.

A napirend hiánya miatt feszült, szorongó lehet a gyerek, ami különböző viselkedési zavarokban ölt testet.

Eleve nem jó, ha egy kétéves kell alkalmazkodjon a szüleihez, és nem fordítva. Az ilyen lesz.arom-lazavagyok szülők gyerekei kezdenek azért szélsőségesen viselkedni, hogy legyen végre aki figyel rájuk.

2019. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Mert egyszerűen nem lehet elaltatni korábban.
2019. jan. 2. 17:50
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

El lehet altatni korábban, ha délután mozgásos játék van, 6-7 között vacsora van, majd fürdés, nyugodt mese (nem tv-ből hanem könyvből, vagy fejből meséli a szülő) és utána villanyoltás, és zéró tolerancia az olyanokkal szemben, mint felkelés, játék, rohangálás, kiabálás, egyebek.


Működik, csak csinálni kell, ahogy szülők milliói teszik minden este.

2019. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Na de meddig alszik? Délutánig? Amúgy szerintem semmi baja nem lesz. Egy másik időzónában ez lenne a normális. Ugyanakkor nem tudom kinek jó ez így, az egész nap fel van borulva.
2019. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo en felnott ember vagyok, harom muszakba jarok dolgozni es az ossze-vissza eves alvas annyira megzavar hogy sokszor azt sem tudom hol vagyok, rengetek bajom van emiatt, te szerinted egy 2 eves gyereknek ez jot tesz? Lehet hogy nem lesz karosodasa de jot nem jelent ez biztos. Akinek van gyermeke az tudja hogy naluk kikell epiteni egy rendszert, rendszeres eves, jatszas, furdes,altatas itt minden akkor kell hogy tortenjen. Ha delutan nem akkor alszik el akkor mar elrontod a napjat mert egesz este nyugos lesz es nem akar aludni.

Amugy hulyeseg hogy nem lehet altatni ejfel elott, lehet csak nem akarjatok es nem is tudjatok, es mar hozza van szokva hogy o dirigal a szuloknek es nem forditva. Ennyi

2019. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs h nem lehet elaltatni...a szulok jol elszirtak. Es ha ovis lesz, mi lesz?
2019. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!