Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy lehetne leszoktatni a...

Hogy lehetne leszoktatni a hajnali kelésről a babám?

Figyelt kérdés
Majdnem 4 hónapos, rendszerint fél9-9 körül alszik, egyszer ébred még, aztán 4, fél5, 5 körül ébred hatalmasra kipattant szemekkel. Ilyenkor nem eszik, nem iszik. Álmos, de nem akar visszaaludni, nagy nehezen egy óra múlva talán sikerül ezt elérni.
2015. jún. 19. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy majd eljön az ideje. Nekem a nagyobb 2,5 évesen is felkelt 1x hajnali 1-2 tájban, akkor ő még tejet ivott. A kicsi viszont 10 hetes korától átalussza az éjszakát, viszont ő fél 9-től 5-ig alszik. Utána neki is kipattan a szeme. Szerintem nincs ezzel baj. Ilyenkor én is felkelek (vagy a párom), kivisszük a nappaliba játszik, majd 8-9 körül elalszik.
2015. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ahogy az első válaszoló írta, eljön az ideje. Az én fiam sokszor (akár 10x is) felébredt éjjelente 2 éves koráig és hajnal 4-5 órakor fel is kelt, indult a nap. Néhány hónapja van csak, hogy 6 óra körül ébred, átjön hozzánk még egy fél óra-órás szundira.
2015. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyem most lesz 5 honapos es mostanaban megint kb 3 orankent kel ejszaka es tobbszor ugy, hogy arra kelek, hogy jatszik az agyaban :) akar az ejszaka kozepen is. o kb este 7-tol reggel 7-ig alszik, de tobbszor kel ejszaka. Nalunk is megvan ez, hogy hajnalban kipattan a szeme es beprobalkozik a felkelessel, de en egyszeruen megetetem es visszarakom, igy tudja hogy nincs meg kelesido, es egy ido utan visszaalszik. Ma peldaul reggel 6-kor kelt volna, de nem vettem ki, mert semmi ertelme, hogy felkeljen, szepen elkeszuljon miatta az egesz csalad, es mire mindenki kikaszalodik es felebred, addigra o szepen visszaalszik :)persze ehhez az is kel, hogy ne problemazzon, hogy ki akar jonni, hanem tudja magat visszaaltatni
2015. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Esténként már volt pár alkalom, hogy magától elaludt. Hajnalban nem aka magától, csak ölben tud visszaaludni. Remélem fog változni, mert én is ilyenkor aludnéj a legjobban.
2015. júl. 2. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!