Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Tudtok nekem abba segiteni...

Klaudia19981209 kérdése:

Tudtok nekem abba segiteni hogy eddig a 6 honapos kislanyom vegig aludta az ejszakat es hogy miert van hogx ket napja 2-3orankent felkel es nem akar aludni csak sir?

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem éhes, fogtuk esetleg? Mozgásfejlődéssel hogy áll? Az is lehet..
2019. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Melege van, fázik, szomjas is lehet.
2019. dec. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeparációs szorongás

Fogzás

Mozgásfejlődés

Növekedès ugrás is 6 hónapos korra esik...

2019. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is kb ennyi idős volt, mikor éjszakánként felkelt 2-3x. Ő éhes volt, s azóta is többször felkel enni, most 10 hónapos. De lehet fogzás, szeparciós szorongás, mozgásfejlődés is a dolog mögött, ahogy mások is írták.
2019. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Tudok. KB ezredik ilyen kérdés. Kb az ezredik oldal sem fog mást írni. Fogadjátok már el anyukák, hogy a babák változnak. Igen, vannak szerencsések, akiknek amíg nagyobb nem lesz ugyan úgy alszik, de azért valljuk be: elég ritka.
2019. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mozgásfejlődés (nem most tanult meg véletlen kúszni/mászni?) fogzás.


A fiam is pont ekkor "bolondult meg". Egy évig keltünk akár 20szor is egy éjjel 🙈😂

2019. dec. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Inkább forgolodik sokat azt tanulta meg és szereti nagyon azt csinálni. Ha megetetem van akkor is h tiszta éber és fent van 2 orát ugy hogy elötte sem aludt sokat
2019. dec. 26. 00:02
 8/9 anonim ***** válasza:
En mozgásfejlődésre tippelnék. Nekem a kisfiam 5,5 hónaposan romlott el. Addig úgy 2-2,5 hónapos korától egyben aludt 10-11 órákat éjjel. Viszont mikor elromlottak az éjszakák akkor meg-megébredezett és rengeteget forgolódott, volt hogy egész éjjel. Nekünk a mászás (7,5 hónaposan) indulásával múlt el az éjjeli forgolódás. A kelések megmaradtak, 1-2x kelt sírva. De az inkább már szeparációs szorongás volt akkoriban szerintem. Ez a mainapig (11 hónapos lesz) is van néha. Nekem mondjuk annyi volt a szerencsém hogy cumival vagy simogatással kb azonnal aludt is. Szerintem nálatok is valami ilyesmi lesz hamarosan. Addig is kitartast! Es kivanom hogy utana rendezodjon!!!
2019. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
fog, meg pocifájás...nálunk emiatt kel 2 óránként
2020. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!