Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog az, hogy...

Normális dolog az, hogy 14hónapos kisfiam az utóbbi hetekben szinte 2-3óránként akar ismét szopizni? Másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Lényomnál pont ebben a korban volt ilyen, de én akkor le akartam szoktatni, mert terhes lettem. Szerintem ő ezt érezte akkor.
2010. máj. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizony, az enyém is ilyen :)) Szinte minden evés után és néha evések között is jön és kéri :)) Ilyenkor már nem az éhség miatt, inkább az összebújás élménye miatt, lelki szükségletként kell nekik a szopizás. Ha téged nem zavar, a gyereknek is jó, akkor egyáltalán nem okoz gondot, sőt!
2010. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Enyémke is ilyen volt. Most másfél éves, ées elválasztottam, gond nélkül ment, de előtte nem akadályoztam meg a napi 5 + esti egy óra szopit.
2010. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogzásnál,frontnál,rossz időben, nálunk is így volt.Most 17 hónapos, és vannak helyzetek amikor ismét 2-3 óránként kér cicit, aztán ha süt a nap,és sok a dolga,egész nap csak 2X óhajt cicizni.Ne aggódj, normális.Ideiglenes,nem kell aggódnod.
2010. máj. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!