Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 16honapos fiamnak a foga jon...

16honapos fiamnak a foga jon es egyszeruen nem tudjuk lenyomni aludni eroltetjuk lenyomjuk de nem alszik, szalad tele van energiaval pedig napkozbe se alszik sokat ejjel is felkel es alig lehet vissza altatni. Valami hatasos modszer ez ellen esetleg?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fájdalomcsillapító? Én is a falnak rohannék fogfájáskor.
2019. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "lenyomjuk"???
2019. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Most a gyereket nyomjátok le erőltette a kiságyba? Vagy ezt hogy kell elképzelni? Ha így akkor ugye ez kamu kérdés?

Próbáljátok neki este kamilla teát adni,az nyugtató hatású. És a fog fáást is enyhíti. Esetleg délután már ne kapjon édességet,mert attól is fel tud pörögni. Lehet így sem kap,ez csak tipp. Fájdalom csillaító,ecsetelő.

2019. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Te el tudnál aludni, ha fájna a fogad, mint az állat és még mellé 2 gyökér, akik 10x akkorák, mint te vagy, erőszakkal lenyomna az ágyra? Na ugye...
2019. dec. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A gyerek nem ordit semmi... csak szimplan nem alszik...
2019. dec. 29. 04:12
 6/11 A kérdező kommentje:

Lenyomjuk azt jelenti, hogy tartjuk mivel rug vag.... miert hagyjuk szaladgalni egesz ejjel???


Sok nagyon okos szulo

2019. dec. 29. 04:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nurofen, oleld at, fekudj melle. Te tudsz aludni ha faj valamid????
2019. dec. 29. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Minek kérdezed meg naponta?
2019. dec. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is sokszor van ilyen( 16 hónapos) és valószínű hogy nem fogjuk állandóan Nurofennel tömni.Azt csak nagyon ritkán kap,ha nagyon szenved.Attól hogy nem alszik még nem adunk neki.Dologéllel kenem az ínyét.Nálunk is 1 órát alszik csak napközben este 10 kor mégis szaladgál.😀 Amit próbálok hogy kicsit hagyom fürdés után még játszani,majd fogmosás,lefektetem az ágyra és bekenem az arcát( száraz a bőre) de ezt nagyon gyengéden,símogatom közben dúdolok,kezébe adom kedvenc takaróját,alvós plüssét,félhomályt csinálok,majd altatót éneklek,simiztem kezét,lábát.Tegnap ez nem jött be akkor felkaptam és elkezdtem ringatni és dúdoltam neki.kb. 1 perc múlva mutatta az ágyat hogy rakjam le.Persze ez sem jön be mindig,akkor hagyom tovább játszani( ha nem akkor sír,azt nem akarom) és úgy vagyok vele egyszer csak elálmosodik. Néha-néha lerakom az ágyra hátha ott marad és akkor próbálkozom a simizős éneklős dologgal.Ja és amíg játszik a Bóbitát szoktam neki mesélni
2019. dec. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A lefogással csak ráteszel két lapáttal.


Fájdalomcsillapító segít ( Nurophen)


Egyébként 1000 másik dolog is okozhatja az alvásmentesséet


Nálunk 1 hónapot tartott 16-17 hónapos kor kőzt


Előtte 1 perc alatt altatás nélkül elelvó gyerekem éjjel ks 2-3 órát volt ébren.


Ottmaratam vele.. vártam míg elfárad./

2019. dec. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!