Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Légzésfigyelővel kapcsolatban?

Légzésfigyelővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2hónapos babámnak használunk légzésfigyelőt.Ezen a héten kétszer is pirosan jelzett.Volt már,hogy nwm vett levegőt akkor orvos nem talált semmit.

A kiságyba nem akar aludni csak minimális időt így magam mellé tettem a légzésfigyelővel együtt.A kórházba is ezt tanácsolták.

Csak így meg az én légzésemet is figyeli mert kipróbáltam,pedig csak mellette fekszem.

Ígyis jelez ha ne adj isten baj van?

Vagy inkább kiságyba próbáljam altatni?


2020. jan. 3. 13:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm a lepontozást azért mert mi a babánkkal alszunk 9 hónapja és nekünk így jó. Adtam egy tanácsot, hogy milyen légzésfigyelő jó a kérdezőnek, veletek ellentétben...mégis én vagyok haszontalan 0%-os válaszoló csak amiatt mert vmit nem úgy csinálok ahogy te. 🤔

Kezdjem el lepontozni most én is a különalvó családokat? 😅 vicc

2020. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

itt egy példa ami miatt nem veszélytelen együtt aludni


[link]

2020. jan. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsó ez egyetlen egy eset...s ez is gyanús, biztos nem volt anyuka benyugtatózva? Érdekes egybeesés hogy apuka elhagyja és még aznap este a baba meghal :/

[link]

2020. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Azóta hál istennek nem fordul elő ilyen(kopp kopp)..

A doki szerint azért is volt nála ilyen mert tejfehérje allergiás és rossz tápszert kapott.

Allergiás reakció volt.

Azóta kivizsgálták,megkapta a megfelelő tápszert.

2020. márc. 21. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!