Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nappali alvásból többször is...

Nappali alvásból többször is megébred, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 hét múlva 1 éves. Nagyon édes, mozgékony, okos kisfiú. Éjjel az ágyában alszik 9,5-11 órát. Nappal viszont nehéz eset. Az altatás állandó.

Mindig úgy alszik el (éjjel is) hogy bemegyünk a szobába, magamra-veszem és pár perc múlva alszik is. Várok még max 5-10 percet és beteszem az ágyába. Ez az altatásunk már “ezer” éve és eddig nem volt gond. Délelőtt 1-2 órát aludt az ágyában, délután meg olyan 1-1,5 órát. De át kellett állnunk a napi 1 alvásra mert vagy nem akart délután aludni, vagy ha aludt délután akkor este nem lehetett elaltatni.

Így átálltunk az 1 alvásra, úgy 2 hete. Azóta így néz ki a nap: reggel 6-7 között kel és 12.15-12.45 között alszik el. Alszik kb 2-3 órát, de azt úgy, hogy közben általában 2x felkel és a fenti módszerrel altatom vissza. Éjjel mindig alszik, ha felkel is max 1x, cumi és már alszik is.

Nem értem mi lett a nappali alvással a gond. Vagy én hibázok az altatási módszeremmel? Sajnos ismerem őt annyira hogy nem az a tipus aki álomba sirja magát, ha kell órákig üvölt inkabb🙄

Viszont azért altatom vissza mert kb mikor megfogom is mar alszik vissza, es kulonben is nyűgösen kel.

Szóval nyilvánvaló hogy még aludna.

Na de mi lehet a baj?



2020. jan. 21. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Én hagynám hogy akkor aludjon ha elfáradt.

Másik, hogy lehet jön valamelyik foga. A fiam 1 év körül hasonló volt, csak őt nem altattam, hanem a kezét fogtam.

2020. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!