Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól alvó,8 hónapos babám...

Jól alvó,8 hónapos babám éjjelente többször arra ébred, hogy megfordul a hátára, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, kitámasztanám valamivel - de mivel? :) Sajnos az nem működik, hogy visszafordítom, mert addigra teljesen felébred, és nem nyugszik, míg cicit nem kap. Csak a hasán tud aludni, visszafordulni nem tud a hálózsákban.
2011. jan. 17. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ugyanez van, csak pepitában: csak a hátán tud aludni, de felébred attól, hogy hasra fordul. Volt olyan éjszaka, hogy 5-10 percenként ébredt! Próbáltam már kitámasztani párnával, meg közvetlenül az ágyrács mellé fektetni, hogy ne tudjon megfordulni, de nem jártam eredménnyel. Csak az idő hozott javulást, később már nem forgolódott annyit éjszaka.
2011. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ez csak akkor volt, mikor hasról hátra már könynen megfordult, de vissza még nem, és az én kisfiam is akkoriban csak a hasán volt hajlandó aludni. De ha hasra tettem egyből aludt is vissza. De azt nem értem, hogy a hálózsák miatt nem tud visszafordulni? Az enyém is mindig abba alszik, de ugyanúgy tud benne mozogni, mintha rugi lenne. Esetleg próbáld meg, hogy két oldalára mondjuk plédeket teszel, tehát kitámasztod, és akkor nem tud tfordulni a hátára. Egy próbát megér.
2011. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a kitámasztás, hanem a hálózsák elfelejtése hozhat eredményt. Próbáld meg rugiban altatni. Én legalábbis abban altatom a kisfiam és éjszaka bejárja a kiságy minden zugát. Csak akkor sír fel, ha a fejét nyomja a kiságy rácsa. Megigazítom és már alszik is tovább.
2011. jan. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi ugyanígy jártunk... Én nekiálltam párnákkal kitámasztani, egy-két napig jó volt, aztán ellökdöste a párnákat és megint felébredt arra hogy megfordult. Akkor plédekkel támasztottam ki, megint jó volt pár napig, aztán kezdődött előlről. Míg nem feladtam, és kb 1 hét kínlódás után megtanult fordulni álmában is, és onnantól bárhogy alszik a kicsi fiam.

Szerintem vészeld át azt a pár napot kitámasztás nélkül, utána nem lesz probléma.

2011. jan. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, de milyen hálózsákotok van, hogy nem tud benne megfordulni? Betonból van? 8 hónaposan azért már hálózsák ide vagy oda, illene forognia.

Kisfiam tök nyugodtan még megy is a hálózsákjában...

2011. jan. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!
2011. jan. 18. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!