Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor cseréltétek le a kiságya...

Mikor cseréltétek le a kiságyat és mire?

Figyelt kérdés

Még csak 15 hónapos a kisfiam, de utálja a kiságyat. Nagyon mozgékony álmában, sokat helyezkedik és mindig neki üti magát vagy beszorul a rácsvédő ellenére is.

Próbáltuk a hálós utazó kiságyat is. Az meg nagyon szűk neki, nincs helye helyezkedni.

A mi ágyunkon jókat alszik, csak a kisággyal van baja.


2020. febr. 10. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
17 hónaposomnak most fogunk gyerek ágyat venni.
2020. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

2 évesen kapott leesésgátlós gyerekágyat.

Pontosan ezt:

[link]

2020. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Kombi ágyat vettünk, 2 éves korában vettük ki a rácsot.

[link]

2020. febr. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: Nekünk is ilyen van. Ezt utálja, nem fér el benni. Mi már nem használjuk. Most egy kölcsön kapott utazó kiságyban alszik. Kb. éjfél körül már ki kell vennem a mi ágyunkba, mert addigra már 3x ébred, tekereg, forog, ki akar belőle "törni".
2020. febr. 10. 14:58
 5/8 anonim ***** válasza:
1.5 éves se volt mikor nem volt hajlandó kiságyban feküdni. Mindig kimászott. Végkimerülésében aludt el sokszor a szőnyegen. Ha sikerült a karomban elaltatni és beraktam rögtön felkelt. A szobájàban volt egy kisebb 2 személyes kanapé nekem, ha ott kellett korábban aludnom. Arra vettünk dormeo matracot és azon aludt. Alacsony volt így is az ágy. A kiságyat különben összeraktuk ifjúsági ággyá, de akkor sem aludt benne. Nem találtam megddlelő gyerekágyat ami alacsony lett volna ha esik. 2 éves elmúlt mikor vettünk neki rendes ágyat. Ez van még mindig, elég magas és a leesesgátlót mindig lerúgta. 4 éves lesz, de éjszaka legalább ötször bemegyek megigazítani, mert mindig közel jár, hogy leesen. Ha nagyobb lenne a szobája csak egy nagy szivacsot raknék házikós formával. Azt hiszem Dobó Ágiéknak olyan van.
2020. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nagyobbik fiam kb. ekkora volt, mint a tiéd, amikor sikerült átmásznia a kiságy rácsán, szerencsére pont ott voltam és sikerült elkapnom, mielőtt baj történt volna. Neki ekkor vettünk leesésgátlós gyerekágyat, amit kb. 4 éves koráig használt. Ekkor volt 2 éves a kistestvére, ő kapta meg a gyerekágyat.
2020. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15hónapos volt a kislányom mikor kapott leesés gátlós ágyat mert nem volt hajlandó be aludni a kiságyba csak rajtunk. na ahogy megkapta már aznap abba is aludt imádja.
2020. febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én még korainak gondoltam a gyerekágyat, de meggyőztetek!

2020. febr. 10. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!