Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 hónapos babám naponta 8...

3 hónapos babám naponta 8 óránál nem alszik többet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Senki nem tudja napközben elaltatni, tapasztalt nagyik sem. Babakocsi, kocsi, kendőben hordozás, fehér zaj, ének ringatás, cicin elalvás, magamra fektetem simogatom stb. ha elalszik, akkor is 5 perc múlva felriad és sír. Teszi ezt pár hete, előtte napközben is aludt pár órát. Éjszaka alszik kb 4+2+1 órát, hozzáadva hogy cicin elszenderedik napi max 8 óra. Nem hasfájós. Nem lehet letenni egy percre sem. Lehet elég neki a 8 óra? Mit tegyek? Mindenki mondja a sablonokat de nála nem használ. Szerintem a fáradtságtól alszik el a cicin és már kevésbé gyarapszik, 10-15 dkg hetente.
2020. febr. 17. 17:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Természetesen többféle cumit, együttalvást, pólyát is próbáltunk, mindegyiktől ordít.
2020. febr. 17. 17:59
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
Ha jo kedvu eszik rendesen akkor nem baj. O annyi ido alatt kitudja magat pihinni. Minden baba mas. Ne aggodj ez egyaltalan nem problema. Enyem is napkozbe csak felorakat alszik, van olyan baba aki meg szinte egesznapot atalussza :)
2020. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mire altatnátok már túlfárad és emiatt nem tud elaludni? Egy 3 hónapos babának legalább 14 óra alvásra van szüksége a kipihentséghez és megfelelő fejlődéshez. Nálunk is volt ilyen időszak, de mióta figyelek rá, hogy az álmosság első jelére altatni kezdjem, azóta szuperül alszik napközben is legalább 3szor. Nekem sokat segített a Békés éjszakák, vidám nappalok című könyv.
2020. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!