Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Naponta összesen (ejjel+nappal...

Naponta összesen (ejjel+nappal) hány órát alszik 1.5 év körüli babád?

Figyelt kérdés

2018. febr. 24. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Éjszaka 11-et, nappal 1 és negyed órát. Ha ritkán felébred éjszaka, akkor tovább alszik fél-1 órával. Este 9-től alszik másnap 8-ig, de csak 1 hónapja állt be az alvásrend, amikor megelégeltem a másfél órás altatási procedúrát (böngészőzés, cici, autózás és kezdődik 10x ugyanez előlről), így most 9-kor beteszem az ágyába. Persze előtte ugyanúgy böngészőzünk és cicizünk, de nem másfél órát hanem csak 35 percet. Pár nap után megszokta az új rendet és így nem fél 11-kor alszik el és alig-alig ébred éjszaka, ha mégis, akkor 5 perc után visszaalszik magától. Persze nekem lelkiismeretfurdalásom van, hogy jót tettem-e ezzel, de miután előtte fél évig hajnali 1-től 4-ig fent voltunk, még kisebb korában pedig rendszeresen 5-kor kelt, miután 1-kor és 3-kor is evett (6-9 hónaposan), megelégeltem a dolgot és vettem egy mély levegőt. Azóta alszunk mindannyian. Most 21 hónapos. A nappali alvással nem volt gond igazán sose, 11 hónapos koráig szoptatás közben aludt el és ott is maradt az ölemben, 11 hónapos korától másfél éves koráig babakocsiban, azóta az ágyában alszik. Egyszer alszik nappal 15 hónapos kora óta.
2018. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Éjszaka 11, nappal (ebéd után) 2-3
2018. febr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Éjszaka kb 9 órát alszik, nappal csak fél órát.
2018. febr. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ejjel 11, nappal 1-2 orat aludt ennyi idosen
2018. febr. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Éjjel 8, nappal 2-3 = 10-11. Mindig kisebb volt az alvásigénye.
2018. febr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Összesen 12 órát
2018. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, ha már egyszer lepontoztok, akkor miért nem vitatkoztok?
2018. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
en nem pontoztam koszi a valaszokat! Es sztem jol csinaltad, hogy rendszert vittel, en sem vagyok hive az ejszakai cicizesnek meg ossze vissza alvasnak ennyi idosen mar.
2018. febr. 25. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!