Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 8 hónapos és szinte óránként...

8 hónapos és szinte óránként kel, csak a cicin nyugszik meg. Valami bevált trükk?

Figyelt kérdés

Nem érzek magamban erőt a csitítgatásra, ringatásra, totál ki vagyok készülve. Szóval ezeken kívül más tipp? :)

Nem kap tápszert még amúgy. Nektek mi hozott fordulatot?

Azon vélemények érdekelnek, akik így jártak, ekkora babához kelniük kellett, majd sikerült ezt megoldani.

Az nem érdekel, akinek csodálatosan alszik a gyereke éjjel szoptatás mellett is.



2020. febr. 26. 10:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mióta van ez így?

Szerintem szeparációs szorongása van, 8 hónaposan pont aktuális. Sajnos nincs rá praktika, majd elmúlik.

Mi most a második felvonást éljük. 16 hónaposan óránként kel. Én éjfél után már átteszem közénk, mert addigra már megunom.

2020. febr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3%

1.: Hagyd! Kiüvölti magát és bealszik.


2.: Vannak babanyugtatók.

2020. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem szomjas?
2020. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Anyukám dettó ugyanígy járt az öcsémmel annak idején. Semmi nem használt, órákig (igen!!!) képes volt üvölteni, ha nem vette fel és ringatta, szoptatta.

Egyetlenegy dolog vált be, de tényleg: ha odafektette maguk közé az ágyba. 5 perc alatt bealudt és végigaludta az éjszakát. Én tudom, hogy nem ideális, ő sem akarta, de egyszerűen nem nyugodott meg máshogy.

2020. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Akkor felkészülök a legrosszabbra, ha 16 hónaposan is várható ilyen ... :/.

Sajnos, ha közénk veszem se változik a helyzet, ugyanúgy kel ...

2020. febr. 26. 12:17
 6/13 anonim ***** válasza:
8 hósan van egy alvásborulás, mellette szeparációs szorongás. Idő és türelem. Más nem segít🤷‍♀️
2020. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1es vagyok.

Nem biztos, hogy nálatok is lesz 16 hónaposan. Ez sincs minden babánál.

2020. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk az együtalvás általában hatott mindkettőnél. Pár alkalommal nem működött, akkor vagy ringattam én is de az fárasztó, vagy Adamoba raktam. Hintát próbáltál? Akkor legalább nem kell fel-le cipelgetni.
2020. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen elalszik maga az ágyában, napközben is, nem csak éjjel, éjjel sem kel fel, csak felsírdogál, akkor kell a cici, akkor rögtön bealszik, folytatja az alvást. Szóval csak én kelek. És inkább az ágyában alszik vissza, mint köztünk, szóval hinta se segítene, egyszerűen csak ha felébred éjjel, akkor kellek neki. Ha csal pár másodperce is. De én azt akarom, hogy egyáltalán ne ébredjen fel :). Vagy legalábbis ne 1-2 óránként.
2020. febr. 27. 16:18
 10/13 anonim ***** válasza:

Az nem opció, hogy leszeded az egyik oldalon a rácsot, melléteszel matracot és azon alszol? Akkor felsíráskor csak odahúzod és alszol tovább, évekig ezt csináltam a gyerekekkel, reggel nem is emlékeztem hányszor kellett kelni.

Kellemesebb, mint éjjel óránként kikelni, mászkálni.

2020. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!