Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van bevált trükk, hogy a baba...

Van bevált trükk, hogy a baba ne köpje ki folyton a cumit éjszaka?

Figyelt kérdés
Azzal alszik,agyon szereti,de folyton kiköpi,és addig nyöszörög,míg vissza nem teszem,így folyton fel kell kelnem éjjel,elég fárasztó

2013. jan. 19. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Muszáj leírnom, mert nem tudom megállni mosolygás nélkül, mert eszembejutott, hogy mit mondott az egyik barátnőm, mikor megállás nélkül sírt a babája: "inkább körbecelluxozom a fején a cumit, csak ne sírjon már". Persze ezt csak viccből mondta, nevetve :-)

Viccet félretéve, nekem is mindig kiköpte a kislányom a cumit és egy idő után megtanult nélküle aludni. Kíváncsi vagyok a többi válaszadóra, hogy kinek milyen módszer vált be erre az esetre.

2013. jan. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mekkora a babád, az enyém még nem forog, úgyhogy ez működik: hason altatom, és a kezét a szájához igazgatom. Így ott marad a cumi! Legtöbbször. :)
2013. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az anyatejes babák nehezebben fogadják el a cumit mert a mellbimbóhoz vannak szokva.Aki teáztat napközben vagy vizet ad,mindegy mit csak szokva van a kis szája a cumihoz ők jobban elfogadják a cumit.Én nem tudtam rászoktatni hiába próbáltam.A kezével én is próbálkoztam odatenni de nem tartotta bent sokáig :) Így nem lettünk cumisok.
2013. jan. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mennyi idős?
2013. jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is mindig sírtam, mikor kiesett a cumi a számból. Pár hónap éjszakázás után anyu úgy döntött, hogy nem adja vissza. Végigüvöltöttem egy fél éjszakát. Következő este már nem is kellett.

(nyilván ez már egy végső döntés, ha sehogy máshogy nem sikerül, de ha kell, akkor kell, mert egy ideges, fáradt, hisztis anyukára nemigazán van szüksége a gyereknek)

2013. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!