Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 22 fokban miben aludjon egy 2...

22 fokban miben aludjon egy 2 éves?

Figyelt kérdés
A férjem kisfia először alszik nálunk, a volt párja meg vagy 3 féle pizsit becsomagolt. Hálózsákot, takarót nem tűri azt mondta.

2020. febr. 26. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van három pizsije, akkor döntsön ő. Így komfortosabban is érzi magát veletek, mert számít a véleménye :)
2020. febr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a hálóban 20 fok van éjjel. A fiam pólóban és plüss két részes pizsiben alszik. Se hálózsák se takaró. Most leköltöztünk a nappaliba (felújítás alatt van az emelet) itt 22 fok van éjjel is. Egy vékony pizsigatyót adtam rá trikóval meg a plüss pizsi pulcsijával de annyira melege volt, hogy végül levettem róla a pulcsit és trikóban aludt, még így is kazán meleg volt.

Attól is függ milyen típus a gyermek, fázós vagy inkább amolyan “melegvérű”.

2020. febr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 22 folban kb egy szál pelusban tudnának csak aludni, mi 17-18 fokban alszunk. 😊 De valaki meg fázik 22-ben is, szóval vagy kérdezd meg anyukát, vagy figyeld a gyerkőcöt.
2020. febr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Lányom hosszú ujjú bodyban és talpas nadrágban alszik + vékony takaró, több rétegben már melege lenne (próbáltam).

Nálunk is 22 fok van, én vastag téli pizsiben, zokniban, vastag gyapjú takaró alatt vacogok. Nem vagyunk egyformák.

2020. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A férjem szerint fázós a kicsi. Én még nem ismerem az alvási szokásait, most alszik itt először. Az anyukát sajnos nem tudom megkérdezni. Végül adtam rá egy hosszú bodyt vékony harisnyával, meg egy vékony talpas pizsit. Nem meleg, nem izzad, jól alszik. De a füle még így is hideg! :o
2020. febr. 26. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!