Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért van az hogy amikor...

Miért van az hogy amikor hazahoztuk a babát még aludt 3 órát, de szép lassan romlott és most lassan 3hónapos lesz. Max 30 perc amit alszik sosem többet nappal is és éjjel is. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 18. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen típus. Az első fiam ugyan ezt csinálta ha a fejem tetejere álltam akkor is. A másodikkal semmit sem csináltam másképp és nagyon jó alvó.
2020. ápr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Osztom az első választ. Az én nagyobbik fiam, ha rajta múlt volna mindig végkimerülésben aludt volna el. Mikor pici volt csak a mellkasunkon aludt. Nagyon fáradtak voltunk. Még 1-1.5 évesen is ringatni kellett, hogy aludjon valamit. De iszonyatosan rossz alvó volt. Egy időben éjfelkor ordítva ébredt, minden jel Paworra utalt, de nem az volt. Ő ilyen. Most is. Képes 3kor felkelni, hogy ő már nem álmos. De aztán nagy nehezen visszaalszik. A kicsi 3 hónapos. Megetetem, büfi és megy az ágyába. Magától elalszik. Az első naptól végigalussza az éjszakát. Este mindig sokat eszik (nem tömöm, igenyli) és kibírja reggelig. 6-7 között ébred. Mindig mosolyog, gőgicsél, nyugodt, mindenre jutna időm mellette (most nincs ovi). A nagy fiammal viszont mindig foglalkozni kell. Na, de ők a mindeneim :)
2020. ápr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!