Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Sokat fent van az egy hónapos...

Sokat fent van az egy hónapos kislánykám.15-20perceket alszik nappal azt is pár óránként. Éjjel is fent van hajnalig, nem tudom elaltani. El vagyok keseredve egész nap altatgatom. Kegyetlen fáradt vagyok. Van olyan szakember aki ebben tud segíteni?

Figyelt kérdés
Hintába,kiságyba,babakocsiba,hordozóba is próbálgatom,de nem akar,csak sír ha nem vagyok vele vagy nincs a kezembe.
2019. jún. 18. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ez egy ilyen idoszak. Az en babam a nagy hoseg miatt nem aludt,folyton sirt mert annyira faradt es almos volt es megsem tudott. Mar mindent csinaltunk es semmi. Azt tanacsoltak illetveolvastam hogy be kell sotetiteni,legyen csend (hiaba ugy alszik hogy megy a tv,radio) es lehet feher zaj ami egyhangu pl. ventillator. Vagy valami tenger csobogas,szivdobogas hang. Secc pecc alatt elaludt a fiam erre,pedig hulyesegnek tartottam de mar majdnem bediliztem es kiprobaltam. Bevalt. Hatha neked is makod lesz
2019. jún. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasa nem fáj? Nálunk a hasfájás miatt sírt sokat eleinte. Esténként óránként sírt, evett de utána ugyanúgy, sőt még keservesebben, alig aludtam 3 hetes koráig. Sokat masszíroztam a pociját és jobb lett. Gyanús, hogy nálatok is ez lehet a baj... Most ha nem tud elaludni (2,5 hónapos) magamra kötöm, az mindig segít, amikor leveszem sem ébred fel. :) vagy rajtam alszik, ha már rég nem aludt akkor inkább úgy vagyok vele, hogy fekszem 1 órát, csak ő aludjon. Ha melléfekszek az is segíteni szokott, 20 perc es felkelek mellőle, nem ébred fel rá. A babakocsi nálunk sem vált be...
2019. jún. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!