Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anyukák ti napközben hánykor...

Anyukák ti napközben hánykor altatjátok délután a kicsiteket? És este mikor alszik el? Nekem a lányom 2 éves

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 14:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

22 hónapos. Nappal 1 óra körül körül fektetem le, 2-2,5 órát alszik ilyenkot. Este 9kor fekszik, es reggel fél 8-ig alszik ébredés nélkül.

A fiam ennyi idősen már nem aludt nappal.

2020. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2,5 évesem 1-fél2 között szoktam fektetni. Átlag 1,5-2,5 órát alszik, fogalmam sincs mitől függ, mert a délelőtti lefáradás nem igazán mérvadó. Este fél kilenckor van fekvés, de mostanában szörnyen nehezen alszik el. Forgolódik, próbálkozik, matat a sötét szobában. Van hogy én hamarabb elalszom.
2020. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Júniusban tölti be a hármat.

Reggel fél hét és nyolc közt kel. Ettől függően dél és egy között teszem le aludni. 1-3 órát alszik. Este fél 10-10 mire elalszik.

Fogalmam sincs mitől függ a reggeli kelés és a déli alvás hossza. És, hogy este miért nem alszik hamarabb. Pedig nagyon fárasztó így, a párommal felváltva dolgozunk és mindketten 4-kor kelünk.

Már gondoltam rá, hogy nem altatom délben de igényli, mondja, hogy menjünk aludni, másrészt nem bírná ki estig, így szerintem borulna minden és éjszakázhatnék vele.

Ha elmúlik a járvány kezdi majd az ovit, abban reménykedem, hogy az majd változást hoz.

2020. ápr. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
18 honapos, 11.30-12.00 kozott alszik el, es kedvetol fuggoen masfel ora es harom ora kozotti az alvasideje.
2020. ápr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!