Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ki hogyan altatja (délután és...

Ki hogyan altatja (délután és este) 16 hónapos babáját?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Melléfekvős módszer mindhárom gyerkőcnél ilyen korban.

(Egyiknek sem volt rácsoságya)

2014. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnél melléfeküdtem napközben és így szopizás közben aludt el. Este kézben szintén cicivel.

A második most 15 hós, ő is szopizik még, de az ujját szopva alszik el, csak le kell őt tennem az ágyába. Mázlista vagyok vele, sokak szerint az első után megérdemlem, aki 4-10 hós koráig nem aludt nappal, csak pár perceket babakocsiban. Utána szoktattam a melléfekvős alvásra és az bejött. Miután leszokott a ciciról, akkor is néha melléfeküdtem, simogattam, úgy aludt el. Most 3 éves és 1-2 hónapja kikészít, a délutáni alvásnál egy agyrém elérni, hogy lefeküdjön. Betudom a dackorszaknak.

2014. okt. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem eddig elaludt magától ha álmos volt de most csak úgy hajlandó elaludni hogyha cumizza a vizét,néha kortyol de többnyire csak cumizik,utánna csak leteszem és alszik.Nem cumizott sosem remélem nem szokik nagyon rá habár volt már egy ilyen korszaka de leszokott magától,tuti hogy a foga jön szerintem.Köszi a válaszokat csak azért érdekelt hogy van e valaki aki mesél neki mert próbáltam azt is de nem jött be nem érdekli még.Akkor marad a cumi majd elhagyja ha akarja!Vagy rosszul csinálom szerintetek?Első babás vagyok bocs a hülye kérdésért!
2014. okt. 31. 15:08
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, nekem a "nagy" (3 éves múlt) 20 hónaposan szokott rá a cumira, cici helyett. Ovikezdés előtt pár hónappal megbeszéltük, hogy kap helyette egy alvóscimbit, amit ő választhat ki. Így is lett, hazahoztuk a plüsst, odaadta cserébe a cumit és azóta szóba se hozta. :)

Szerintem az, hogy cumizik, nem jelenti, hogy nehezen is fog leszokni róla.

2014. okt. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is melléfekve, szoptatva altatom.
2014. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi most hagytuk el a délutáni alvást, 15 hónapos a lányom. Mire a naggyal hazaérünk a bölcsiből kipurcan, gyors mese, cumisüveg és kb. 10 percen belül elalszik. Aztán a nagynál ugyanez. Nekem az a bölcsek köve kellene, hogy hogy lehet egyszerre altatni és a külön megszokott rituálékat összemosni, bocs az off-ért...:)
2014. nov. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!