Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2,3 év körüli gyermeketek...

2,3 év körüli gyermeketek hogyanaltatjátok/alszik el este és délután?

Figyelt kérdés
2016. okt. 20. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beteszem az ágyába, betakarom és elalszik
2016. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

Délután: besötítítek, énekelek egy dalt majd kijövök és alszik.

Este: megissza a kakaóját, közben én olvasok egy mesét, majd kijövök és elalszik.

2016. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Délután betakargatom, adok egy puszit, kijövök és elaszik.

Este 3-5 nagyon rövid mesét mesélek, puszit adok, kijövök (néha 2-3x még vissza kell kísérni, mert éhesszomjashidegmelegvan megkülönbeniscsakegykisakármi kell még), de amúgy semmi hiszti nincs, elfogadja és 9re akkor is alszik, ha akármi van.


Na, a majdnem egy éves huga nem ilyen. Vele már most látom, hogy 3 éves korára sem jutunk el idáig. Még oda sem jutottam el vele 1 év alatt, hogy végigaludja az éjszakát a saját ágyában. Előre félek...

2016. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

a rendszer nálunk a kulcs

ebéd után még max fél óra játék, peluscsere és kiságy tejitallal, és elhúzom a függönyt (ami nyáron nem sokat jelent, de mint napi rutin a gyermeknek úgy látszik bejön)


ha esetleg vendégségben ebédel, ott tuti nem fog elaludni. sok az inger, új hely, játék, rokonok vagy barinők..de ha haaindulunk és még nem esett át a holtponton, akkor gyors átöltözés, tejital és még megoldható az ebéd utáni alvás. ha átesett, akkor egésznap nem alszik, csak este 8 körül már

2016. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
*szóval mindig mindent ugyanúgy, ugyanabban az időben csinálok.(mindig 12 körül eszik és mindig max 13-kor altatás) sőt, már várja is, megesik, hogy magától mászik a kiságyba
2016. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Delutan es este is: olvasok egy meset, amit o valaszt (mindig Bogyo es Baboca :D), betakarom, puszi es kijovok. Majdnem 2 eves
2016. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*vagy ha vendégek vannak nálunk, akkor is lőttek az ebéd utáni alvásnak. elszöszmötöl ugyan az ágyában egy órát is, de alig várja, hogy velünk legyen.
2016. okt. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

csak az én lanyom olyan akkor hogy fogni kell a kezet mig elalszik ami sokszor fél óra, egy óra? (régen ő is elaludt magától, de most már csak akkor ha nagyon fáradt...).


3: 1 évesen...nekem 2,5 éves lassan és még mindig kelünk hozzá minden 2. éjszaka :( pedig van cumija, sose ivott éjszak semmit, stb

2016. okt. 20. 21:20
 9/12 anonim ***** válasza:

a kézfogás szerntem szoktatás kérdése. szoktasd egy alvós plüsshöz


a nagyobbnál szerintem lehet szeles éjszakára(csak mert nálunk is előfordul, hogy forgolódik, vagy felkel, de egy espumisan megodja, vagy vele alszom, nem rendszeres, ritka.

2016. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Dèlutàn ès este is úgy alszik el, hogy àtölelem, hozzàm bújik, simogat.


Dèlutàn is besötètitek. Este mesèlek könyvbōl ès villanyoltàs utàn is fejböl.

2016. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!