Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mesenézés alatt vagy olvasott...

Mesenézés alatt vagy olvasott mese közben alszik el hamarabb a kisgyerek? Ki hogyan tapasztalta? Kinél mennyi idő mire elalszik a pici általában? ( tudom sokminden mástól is függ)

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 21:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Olvass neki. A tevetol nem lesz fantaziaja, mert mindent lat, nincs mit elkepzelni. Ez igy lehet nem tunik elsore bajnak de kesobb majd visszakoszon amikor az iskolaban logikusan vagy kreativan kell gondolkozni.
2020. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%
Veletlen elkuldtem mert meg az alvashoz akartam irni. Szoval en azt veszem eszre elalvas elott egyik sem feltetlen jo. Max elotte fel oraval. Aztan mar csak simizem a hatat es elalszik.
2020. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 khniki ***** válasza:
39%
Én egy 2 évessel tuti nem nézetnék tv-t. De olvasás közben sem szeretném,ha elaludna. Igaz, még csak 8 hónapos, de 3 hós kora óta külön van választva az alvás mindentől (cici, ringatás). És szerintem ez így van rendjén.
2020. ápr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13 nektek így van rendjén, másnak meg máshogy. Nincs egyetemes igazság a gyereknevelésben. Mindenkinek az a jó, ami nekik családilag jó, és működik. Az egy szerencsés helyzet ha így tervezted és még működik is.


Az én fiam másfél éves, nem nézhet tv-t. Így azon nem alszik el. Olvasni még nem igazán lehet neki, így mi csak elvonolunk a szobájába, ahol már csak egy sólámpa világít, az is letakarva és lassan elalszik, néha elég 20 perc is, máskor meg egy órás küzdelem. Változó.

2020. ápr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!