Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél évesetek néz már tv-t?

Másfél évesetek néz már tv-t?

Figyelt kérdés

Másfél éves gyerkőcöm van, nem néz mesét. Ha mese megy a tvbe egy pillanatra oda néz, és játszik tovább. Vele egyidős kisgyerekek szülei mesélték, hogy az övék már órákat ülnek a tv előtt.

Én nem is szeretném, hogy az enyém ennyit nézzen, de azért megmondom őszintén, napi 10 perc míg eszek, jó lenne. Mikor kezdett gyereketek mesézni?



2017. okt. 12. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Néz
2017. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Az enyém kisebb és nem szeretném, hogy tv-t nézzen, ő viszont nagyon szeretne, teljesen rá tud kattanni. Szerintem örülj neki, hogy a tied nem ilyen tv-függő, ez ritka.
2017. okt. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Higgany válasza:
87%
Két éves kislányom csak spongya bobot néz. Más nem érdekli.
2017. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Ennyi idősen az én kisfiamat se érdekelte. Hiába nyomtam be a Bogyó és Babócát, hátha úgy könnyebb a körömvágás, nem jött be. Bezzeg most már 4 évesen... :D Amúgy talán olyan 2 éves kora után kötötte le legelőször.
2017. okt. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Lányom 3 éves, de most sem köti le 10percnél tovább.
2017. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Tv-t nem de tableten nándi mesét szokott nézni, mert ez leköti, a tv nem. 2 éves de kb másfél évesen kezdte nézni, napi fél óra kb.
2017. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Most 20 hónapos a fiunk és nem néz tv-t mert nincs is nekünk, és számítógépen se indítok el neki mesét, max 1-2 gyerekdalt. Szerintem ha lenne tv-nk vagy elkezdenénk rendszeresen online videókat, meséket mutatni neki akkor hamar rászokna és ezt nem szeretnénk. Marad a zene és a könyvek. Előbb utóbb persze eljön az idő mikor majd kéri, hogy nézhessen...
2017. okt. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, a trsoja nez disney meseket, de ot nem erdekli meg. 19 honapos
2017. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Néz, nem sokat de míg dolgom van hasznos rövid időre.

Inkább gyerekdalok, tehát kerekmese,tompeti,apacuka zenekar ezeket fel is tudja fogni (utánozza), és nagyon jó kis dalok vannak rajta.

Ezen kívül még micimackót néz de azt érzelmi okokból mert tigrissel alszik így mindig megörül ha meglátja a tv-be, ezeket mind youtubeon nézi, tv-t nem szoktunk nézni.

2017. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az én törpém is hallgatja ezeket a gyerek dalokat a youtubon, de ő tv-n mert össze van kötve a laptom a tv-vel, mert képes beülni a gép elé, és azt nem szeretem, a tv-t pedig távolról is látja, nézi hogy megy egy dal, és táncol. Kb ennyi. Bogyó és babóca 2 percig megy.

Telefonon néha bekapcsolom, mert kéri, de nem nézni akarja, hanem a telefont nyomkodni.

2017. okt. 12. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!